Resident Evil Requiem

Články na téma Resident Evil Requiem

Zde se objevují nejen herní novinky, rozhovory či herní recenze

Další Resident Evil? Tentokrát ale může být bez hororu

Další Resident Evil? Tentokrát ale může být bez hororu

Zaslouží si Leon S. Kennedy poklidný důchod? Režisér Resident Evil 2 by jej místo boje proti zombíkům mohl v nové hře poslat péct chleba a rybařit.

30. 6. 2026 22:25
Demoverze Resident Evil Requiem je nyní k dispozici na všech platformách

Demoverze Resident Evil Requiem je nyní k dispozici na všech platformách

Japonský vývojář a vydavatel CAPCOM dnes ráno nečekaně vydal bezplatné demo hry Resident Evil Requiem na všechny platformy.

27. 5. 2026 18:00
Letošní rok je pro Capcom nejúspěšnější v celé historii společnosti

Letošní rok je pro Capcom nejúspěšnější v celé historii společnosti

Capcom aktuálně zažívá nejúspěšnější rok ve své historii. Pomohl k tomu bezesporu skvělý hororový titul Resident Evil Requiem i hitovky z minulých let.

14. 5. 2026 19:45
Reklama
Resident Evil Requiem překonává další milník v počtu prodaných kopií

Resident Evil Requiem překonává další milník v počtu prodaných kopií

Hororový hit Resident Evil Requiem od společnosti Capcom překonává další milník a trhá rekordy. Po úspěšném začátku si ji zakoupilo více než 7 milionů hráčů a láká na novinky.

24. 4. 2026 19:45
Resident Evil Requiem je i po několika týdnech horkým zbožím

Resident Evil Requiem je i po několika týdnech horkým zbožím

Resident Evil Requiem nedávno dosáhl pěti milionů prodaných kopií a Capcom může znovu slavit, protože byla pokořena další prodejní meta.

16. 3. 2026 17:00
Capcom potvrdil příběhové DLC pro Resident Evil Requiem

Capcom potvrdil příběhové DLC pro Resident Evil Requiem

Resident Evil Requiem dostane v blízké budoucnosti placené příběhové DLC a dočkáme se i dalších novinek v rámci bezplatných aktualizací.

11. 3. 2026 13:30
1
Trefa do černého. Capcom prodal už 5 milionů kopií Resident Evil Requiem

Trefa do černého. Capcom prodal už 5 milionů kopií Resident Evil Requiem

Resident Evil Requiem je jednou z nejúspěšnějších her celé série a společnosti Capcom se za necelý týden od vydání podařilo prodat už přes pět milionů kopií.

4. 3. 2026 15:00
Reklama
Resident Evil Requiem je na Steamu nejhranější hrou celé série

Resident Evil Requiem je na Steamu nejhranější hrou celé série

Resident Evil Requiem sklízí v recenzích téměř samou chválu a úspěch je patrný i na počtech hráčů. Na Steamu se nejnovější díl stal nejhranější hrou celé série.

4. 3. 2026 12:00
Resident Evil Requiem přilákal tisíce hráčů za pouhé dvě hodiny

Resident Evil Requiem přilákal tisíce hráčů za pouhé dvě hodiny

Konečně je tady – Resident Evil Requiem je venku a čekání je u konce. Hru si za pouhé dvě hodiny od vydání na Steamu zahrálo 270 000 hráčů.

27. 2. 2026 21:40
Internetem se šíří spoilery na Resident Evil Requiem

Internetem se šíří spoilery na Resident Evil Requiem

Tento čtvrtek vyjde Resident Evil Requiem a internetem se už několik dní šíří desítky videí obsahujících spoilery. Capcom varuje hráče před návštěvami sociálních sítí.

24. 2. 2026 08:30
Resident Evil Requiem zabere na disku nejvíce místa v historii série

Resident Evil Requiem zabere na disku nejvíce místa v historii série

Resident Evil Requiem je za dveřmi a kromě očekávání budí i respekt svou velikostí. Půjde totiž o nejnáročnější díl série z hlediska vyžadovaného místa na disku.

17. 2. 2026 19:45
Reklama
Resident Evil Requiem má na Steamu v seznamu přání rekordní počet hráčů

Resident Evil Requiem má na Steamu v seznamu přání rekordní počet hráčů

Už za několik týdnů se dočkáme vydání Resident Evil Requiem a hru si na Steamu přidalo do seznamu přání několik milionů natěšených hráčů.

10. 2. 2026 17:45
Capcom chystá Resident Evil Showcase a Requiem nebude jedinou hrou

Capcom chystá Resident Evil Showcase a Requiem nebude jedinou hrou

Blíží se speciální 12minutový Resident Evil Showcase od Capcomu, na kterém se ukáže RE Requiem – a rozhodně nepůjde o jedinou hororovou hru.

13. 1. 2026 22:30
Tajemství vyzrazeno. Leon S. Kennedy se objeví v Resident Evil Requiem

Tajemství vyzrazeno. Leon S. Kennedy se objeví v Resident Evil Requiem

Dlouho se o tom spekulovalo, nyní je to potvrzeno díky úniku z Playstation Store. Postava Leona S. Kennedyho bude hrát zásadní roli v Resident Evil Requiem.

9. 12. 2025 17:45
Reklama
Resident Evil Requiem bude mít nejspíše dvě hratelné postavy

Resident Evil Requiem bude mít nejspíše dvě hratelné postavy

Americký herní řetězec GameStop omylem předčasně odhalil zásadní detaily o Resident Evil Requiem. Prozradil nejen existenci druhé hratelné hlavní postavy, ale i obsah Deluxe edice.

8. 12. 2025 18:30
Unikl první gameplay z Resident Evil Requiem

Unikl první gameplay z Resident Evil Requiem

Capcom nám dosud neukázal plnohodnotný gameplay z Resident Evil Requiem, ale na internet se dostala krátká ukázka z japonské televize.

3. 12. 2025 14:50
Resident Evil Requiem poběží lépe než Monster Hunter Wilds, slibuje Capcom

Resident Evil Requiem poběží lépe než Monster Hunter Wilds, slibuje Capcom

Resident Evil Requiem vyjde už příští rok v únoru a dle Capcomu se dočkáme mnohem lepšího PC portu než v případě dodnes neoptimalizovaného Monster Hunter Wilds.

18. 11. 2025 08:00
Reklama
Režisér RE Requiem si všiml zajímavosti u západních fanoušků

Režisér RE Requiem si všiml zajímavosti u západních fanoušků

Režisér Resident Evil Requiem říká, že západní fanoušci budou spíše hrát hru z pohledu první osoby, protože vyrostli na FPS hrách jako je Doom.

30. 9. 2025 21:40
Resident Evil Requiem možná obdrží verzi pro PS4 i Switch 2

Resident Evil Requiem možná obdrží verzi pro PS4 i Switch 2

Resident Evil Requiem měl původně vyjít jen na současnou generaci konzolí a PC, ale Capcom si to možná nakonec rozmyslel.

3. 9. 2025 21:30
Resident Evil Requiem láká na děsivou úvodní misi

Resident Evil Requiem láká na děsivou úvodní misi

Capcom na Gamescomu odhalil první kratší gameplay k Resident Evil Requiem. Ten je pořádně napínavý, děsivý a dobře nastiňuje atmosféru celé hry.

20. 8. 2025 17:20
Reklama
Na Gamescomu se ukáže první pořádný gameplay z Resident Evil Requiem

Na Gamescomu se ukáže první pořádný gameplay z Resident Evil Requiem

Na herním veletrhu Gamescom se odhalí první ucelenější gameplay k Resident Evil Requiem. Dozvíme se i nespočet nových informací.

13. 8. 2025 19:30
Resident Evil Requiem se odhaluje na prvních gameplay záběrech

Resident Evil Requiem se odhaluje na prvních gameplay záběrech

Capcom se během své nedávné konference pochlubil prvními gameplay záběry z Resident Evilu Requiem. Ten vyjde příští rok v únoru.

27. 6. 2025 15:00
Reklama
Reklama