Reklama

Monitory s Dynamic Accuracy

 

Dynamic Accuracy

Exkluzivní technologie "Dynamic Accuracy" zaručuje pozoruhodnou plynulost během pohybu ve hře, což přispívá k příjemnému zážitku ze hraní. Vlastníci monitorů s technologií DyAc mají díky ní výhodu v intenzivních situacích s rychlým pohybem obrazu, jako jsou přestřelky, při kterých vidí čistě, jasně a plynule pohyb zbraně a mohou tak lépe kontrolovat soustřel způsobený zpětným rázem zbraně.

 

ZOWIE by BenQ XL2546

24,5“ monitor s rozlišením Full HD. Monitor disponuje velmi krátkou dobou odezvy 1 ms GTG, obnovovací frekvencí 240 Hz a podporou technologie DyAc, Black eQualizer, Color Vibrance, Flicker-Free a Low Blue Light. Využít také můžete řadu přednastavených herních režimů anebo ovladač S-Switch. Monitor je vybaven ergonomicky tvarovaným stojanem a odnímatelným štítem.

 

ZOWIE by BenQ XL2536

24,5“ monitor s rozlišením Full HD. Monitor disponuje velmi krátkou dobou odezvy 1 ms GTG, obnovovací frekvencí 144 Hz a podporou technologie DyAc, Black eQualizer, Color Vibrance, Flicker-Free a Low Blue Light. Využít také můžete řadu přednastavených herních režimů anebo ovladač S-Switch. Monitor je vybaven ergonomicky tvarovaným stojanem a odnímatelným štítem.