Reklama

ZOWIE by BenQ Dynamic Accuracy

Poděl se o své zkušenosti s DyAc a získej klávesnici ZOWIE by BenQ CELERITAS II

Co je DyAc?

ZOWIE by BenQ se zajímá o Tvé zkušenosti s našimi monitory ZOWIE by BenQ XL2536 a XL2546. Sdílej své herní zážitky a vysvětli, jak ti pomáhá funkce DyAc na Twitteru, a získej zdarma zbrusu novou klávesnici ZOWIE by BenQ CELERITAS II na vyzkoušení.

Jak se zúčastnit?

Modely XL2536 i XL2546 jsou vybaveny technologií Dynamic Accuracy. Vyfoť svůj monitor XL2536 nebo XL2546. Napiš nám, co si myslíš o technologii DyAc na základě vlastních zkušeností a jaké hry hraješ.

Sdílej fotku s tvými oblíbenými hrami a svou zkušenost s DyAc na našem Twitteru do 30. 4. 2019. Nezapomeň na následující hashtagy: #WhatIsDyAc, #ZOWIEXL2536, #ZOWIEXL2546, #ZOWIE, #Smoother, a určitě ve svém příspěvku označ @ZOWIE_EU

A to je vše! Budeme Tě kontaktovat ohledně informací kam zaslat a s jakým jazykovým rozložením klávesnici CELERITAS II na vyzkoušení zadarmo.

Klávesnici ZOWIE by BenQ CELERITAS II můžeš zdarma používat až do 10. 6. 2019. Pokud budeš ochotný podělit se na Twitteru o svůj názor na klávesnici CELERITAS II a zároveň ji vyfotíš, můžeš si tuto zbrusu novou klávesnici nechat i po vypršení zkušební lhůty. Opět nezapomeň na následující hashtagy: #WhatIsDyAc, #ZOWIEXL2536, #ZOWIEXL2546, #ZOWIE, #Smoother, a určitě ve svém příspěvku označ @ZOWIE_EU

Pozor: Tato kampaň je otevřená celé Evropě. Klávesnice ZOWIE by BenQ CELERITAS II má celkem 7 klávesových rozložení: americká angličtina, britská angličtina, němčina, španělština, portugalština, francouzština a švédština.

Každá osoba se smí účastnit pouze jednou a každá adresa musí mít pouze jednoho účastníka. Účast jako zástupce jiné osoby nebude přijata a hromadné účasti jsou také zakázány.

Ochrana osobních údajů: Slibujeme, že veškeré osobní údaje uchováme v bezpečí a poskytneme pouze za účelem kampaně.

Podmínky účasti

KLIKNI SEM a sleduj ZOWIE Europe na Twitteru abys měl po ruce nejnovější novinky ohledně této kampaně