Reklama

TURNAJ VE FIFA 21

Vyzvi ostatní hráče z Mladoboleslavska ve virtuálním fotbalovém klání! Celý turnaj probíhá kompletně online ve fotbalovém simulátoru FIFA 21 v režimu "přáteláky."

Co budeš potřebovat?

 1. Herní konzoli Playstation 4 nebo Xbox One s herním ovladačem
 2. Nainstalovanou a aktualizovanou hru FIFA 21 ve verzi pro tvoji konzoli.
 3. Službu Playstation+ nebo Xbox game pass. Jde o služby, které umožňují online hru (spojí tě s dalšími hráči skrze internet). Tuto službu si lze předplatit na měsíční bázi přímo v konzolích. Na další měsíc lze předplatné zrušit.
 4. Účet na herním webu Grunex.com - ZALOŽIT ZDE.

Jak se registrovat?

 1. Ve svém profilu na webu Grunex.com vyplň svoje herní ID pro FIFA 21 na PS4 nebo na Xbox One.
 2. Vyber si, kterých turnajů se chceš účastnit a rozklikni daný turnaj:
 3. Na kartě turnaje zvol možnost "Hrát turnaj"
 4. Vyplň PSČ svého bydliště (turnaj je určen pouze hráčům s bydlištěm v mladoboleslavském regionu)
 5. Systém tě zařadí do seznamu uchazečů o účast, který najdeš na stránce turnaje v kartě "hráči".
 6. Nezapomeň, že v den turnaje musíš svoji účast ještě jednou potvrdit (abychom věděli, že jsi v daný den připraven). To uděláš opět v kartě "hráči" na stránce turnaje, kde zvolíš možnost "potvrdit účast."
 7. Jsi v turnaji! Teď už si jen přečti všechny důležité informace v hlavní kartě turnaje, připoj se na FIFA DISCORD, kde s tebou budeme komunikovat a vyčkej na začátek turnaje.

Jak turnaje probíhají?

 • Pokud jsi registrován v turnaji a máš potvrzenou účast, vyčkej do jeho začátku. Přibližně 10 minut před začátkem turnaje bys už měl být přítomný v komunikační síti discord. Ta slouží ke komunikaci s administrátory turnaje. Administrátor je takový virtuální rozhodčí, kterého se můžeš zeptat na cokoliv ohledně turnaje a je třeba se během turnaje řídit jeho pokyny.
 • V čas začátku turnaje tě admin na discordu přivítá a sdělí ti čas, kdy budou rozlosovány tvoje zápasy. Svoje zápasy poté najdeš v záložce "skupiny" na kartě turnaje.
 • V záložce "skupiny" najdeš také svého soupeře v prvním kole. Když si rozklikneš váš zápas, uvidíš zde jeho Playstation nebo Xbox ID.
 • Dle tohoto ID si soupeře přidáš do přátel v Playstationu, zapneš hru a jeden z vás pozve druhého do zápasu v režimu "on-line přáteláky."
 • Turnaj je důležité odehrát dle platných pravidel.
 • Po skončení zápasu si vyscreenuješ/vyfotíš obrazovku s výsledkem.
 • Vítěz zápasu přejde na web, otevře si opět záložku "Skupiny" na turnajové kartě, najde svůj zápas, otevře jeho detail a zvolí možnost "zadat výsledek." Sem vloží konečné skóre zápasu a přiloží screenshot z obrazovky s výsledkem. Vše potvrdí.
 • Vše je poté odesláno administrátorům turnaje ke schválení. Jakmile administrátor výsledek schválí, může hráč přikročit k dalšímu zápasu.

Vyhrál jsi? Co tě čeká?

Společně se všemi postupujícími si vychutnáš finálové klání v profesionálním gaming housu. Všechny tvoje zápasy budou vysílány živě zkušenou esportovou produkcí a komentátory na platformě twitch.tv. Jako správného profesionálního esportovce tě v rámci streamu čekají také rozhovory, které povedou profesionální esport komentátoři.