Reklama

ŠKODA Online Tour

Všichni gameři mladoboleslavského regionu pozor! Bydlíte, studujete, nebo pracujete v Mladé Boleslavi, Mnichově Hradišti, Benátkách nad Jizerou, nebo v Bělé pod Bezdězem? Vyzvěte svého souseda, spolužáka, nebo kolegu a ukažte kdo je králem mladoboleslavska! Po úspěšném ŠKODA Gaming Day Vám Nadační fond ŠKODA AUTO přináší jedinečnou online zábavu na dlouhé večery. Na své si přijdou jak fanoušci herních konzolí, tak zarytí PC gameři!

Finálový den se blíží!

Konečně se všichni hráči z mladoboleslavska sjedou k velkému finále a okusí atmosféru profesionálních hráčů. Nejlepší účastníci kvalifikačních turnajů totiž změří síly v profesionálním gaming studiu a objeví se v živém vysílání turnaje na facebooku Grunexu už 26. a 27. června!

Týmy v každém turnaji navíc čekají prizemoney!

  • League of Legends - 15 000 Kč
  • FIFA 21 - 2 000 Kč
  • NHL 21 - 2 000 Kč
  • Rocket League - 4 500 Kč

Jaká byla cesta finalistů?

Celkem se uskutečnilo několik turnajů ve čtyřech hrách a na třech různých herních platformách. Turnaje ve FIFA 21 a NHL 21 se odehrály jak na konzolích PS4, tak Xbox One. Turnaj v Rocket League si hráči ozkoušeli na všech třech hlavních platformách a hráči League of Legends se samozřejmě utkali na PC.

Více se o již proběhlých kvalifikačních turnajích dozvíš zde:

Exkluzivní příležitost zahrát si jako profík

Nejlepší hráče kvalifikačních turnajů čeká skutečně unikátní zážitek. Jako profesionálové a za doprovodu komentátorů si zahrají v gaming studiu o triumf ve všech podporovaných hrách. Na účastníky čeká to nejlepší vybavení, občerstvení, rozhovory a spoustu dalšího.

  • Společně se všemi postupujícími si vychutnáš finálové klání v profesionálním gaming studiu v Praze.
  • Jako správného profesionálního esportovce tě v rámci finále čeká to nejlepší herní vybavení, občerstvení během celého dne, rozhovory a spoustu dalšího.