Reklama

Mediální partneři

TryHard.cz

Největší a nejnavštěvovanější CZ/SK portál pro hru League of Legends. 

www.tryhard.cz

RE-PLAY.cz

Nejsledovanjší herní televizní pořad vysílaný na celostátní televizi Prima COOL. 

www.re-play.cz

LEVEL

LEVEL je herní časopis, který se specializuje na hry pro osobní počítače. Výjimkou ale nejsou ani propracované články o herním světě jako takovém, včetně přehledu těch nejlepších her pro konzolové platformy a herní přístroje do kapsy. Kromě informací o chystaných hrách a recenzí aktuálních titulů se LEVEL věnuje i hernímu hardwaru. 

www.level.cz

CHIP

CHIP je počítačový měsíčník. Pravidelně na 147 stranách přináší aktuální informace ze světa počítačů a digitální techniky – testy hardwaru, softwaru, reportáže z technologických výstav a praktické rady a tipy, jak řešit různé problémy související s využíváním moderní techniky.

www.chip.cz

PCTuning.cz

Nejprogresivnější a nejčtenější magazín na české a slovenské HW scéně. 

www.pctuning.cz

GAMING

GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. Kromě recenzí, historií her a témat se zároveň ve svých příspěvcích zabývají specifickými oblastmi herního světa. Zejména zajímavostmi z oblasti hardwaru a samotného vývoje her. 

www.igaming.cz

Hearthstone.cz

Největší a nejnavštěvovanější CZ/SK portál pro hru Hearthstone: Heroes of Warcraft

www.hsfan.cz

MAXIM

Nejlepší zábava pro muže od stvoření ženy v časopise MAXIM. Nejrychlejší auta, nejhezčí holky, drsná videa a osobitý humor to je 

www.maxim.cz

Zive.sk

Na stránkách slovenského serveru Živé.sk můžete denně najít čerstvé informace ze světa IT, počítačů, internetu a digitálních televizí. Přečíst si můžete domácí i zahraniční zprávy, poutavé recenze, cenové srovnání, kuriozity. Požádat o radu nebo jen strávit volný čas můžete také na diskuzním fóru.

www.zive.sk