Reklama

Partneři

 

ZOWIE by BenQ

Specifikem značky ZOWIE je úzká specializace na špičkové herní příslušenství nejvyšší kvality pro profesionální hráče počítačových her. Tomu odpovídá i firemní zázemí, tvořené bývalými hráči, kteří mohou do každého produktu promítnout bohaté praktické zkušenosti a reálné požadavky na funkčnost i ergonomii.

Z širokého portfolia ZOWIE by BenQ se na českém a slovenském trhu objeví myši, rozdělené do tří typů dle držení, několik podložek pod myš, „skatez“ – vyměnitelné kluzné plochy pro myši a speciální vodítko pro kabel. Později pak klávesnice, headsety a externí audio ovladač. Do portfolia značky patří také eSport monitory XL a RL série.

Kompletní přehled prodávaných produktů hledej na CZC.cz

 

LYNX

LYNX je tradiční česká značka počítačů působící na trhu již od roku 2000. Komponenty pro počítače LYNX jsou vybírány na základě dlouhodobých zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Během montáže je každé sestavě věnována individuální pozornost, ať už se jedná o sériové produkty, nebo o zákaznická řešení šitá na míru. Ve spolupráci s herním portálem Grunex.com nabízí také sestavy LYNX Grunex s unikátním herním designem sestavený s profesionálními hráči. Tyto sestavy kup na CZC.cz

 

Big Shock!

 

BIG SHOCK! je energeťák, který tě zaplaví energií! Tahle energie tě doslova překvapí ve všem co děláš a o čem jsi ani nesnil že dokážeš. Vytuněný obsah s maximální dávkou kofeinu a taurinu pro maximální účinek a výkon při hře. Šokuj sám sebe, staň se pánem hry, shockyourself! Výsledek tě doslova SHOCKuje! Checkuj nás na Big Shock! facebooku #shockyourself www.bigshock.cz

 

 

 

NVIDIA

NVIDIA je americká společnost specializující se na výrobu grafických procesorů, osobních počítačů a handheldů. Společnost sídlí ve městě Santa Clara v Silicon Valley státu Kalifornie. Je hlavním dodavatelem integrovaných obvodů používaných do čipsetů základních desek, grafických procesorů (GPU), a herních konzolí. Název NVIDIA pochází ze španělského envidia, což znamená závist.

 

MSI

Přední světový výrobce herních produktů a respektovaná značka v oblasti her a e-sportu. MSI je inovativní společnost a stále vyvíjí a zavádí nové technologie. Produkty MSI získávají stovky ocenění po celém světě.

MSI má více než dvacet let zkušeností jako výrobce počítačových komponent a silných herních notebooků. Produkty MSI jsou pověstné pro svou kvalitu, spolehlivost a bezkonkurenční poměr cena/výkon. Extrémní řady MSI komponent pravidelně překonávají světové rekordy v přetaktování. Herní série produktů MSI GAMING je vyvíjena ve spolupráci s předními světovými hráči a profesionálními herními týmy a nabízí produkty vyladěné přímo pro hráče.

 

CZC.cz

CZC.cz je ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou. V sortimentu mají přes 30 000 druhů produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality. Díky vlastním skladům a pobočkám po celé České republice jsou schopni zboží dodávat ještě ve stejný či následující den od objednání. Mezi zákazníky CZC.cz patří nejen domácí uživatelé, hráči a počítačoví nadšenci, ale také firmy, školy a instituce.

 

Acer Predator

Převálcujte soupeře díky herním funkcím, které vám poskytnou drtivou výhodu. Nahlédněte do budoucnosti hraní se špičkovým designem, předurčeným stát se legendou. Poznejte produkty Predator - notebooky, stolní počítače, monitory a tablety najdeš na CZC.cz

 

Cooler Master

Společnost Cooler Master dodává na trh inovativní počítačové komponenty již od roku 1992. Široké portfolio výrobků zahrnuje počítačové skříně, kompletní výběr produktů pro chladicí systémy počítačů, napájecí zdroje a počítačové periferie, jako jsou myši, klávesnice, sluchátka a další.