Prince of Persia: Rival Swords

Prince of Persia: Rival Swords

Ubisoft
Ubisoft
9. 2. 2007
3rd person akce
PlayStation PSP
Wii Wii
?
Hodnocení Redakce Grunex.com
Hodnocení Redakce Hrej.cz

Prince of Persia: Rival Swords je upravená verze PoP: Two Thrones, jejíž příběh Prince zastihne ve chvíli, kdy se s Kaileenou vrací po těžkých chvilkách na Ostrově Času do Babylonu, ale místo klidu a míru tam najde válku. Kaileena je unesena a před očima Prince zavražděna, což vyvolá Písky Času, potažmo Temného Prince, který postupně přebírá vládu nad myslí Prince. PoP: Rival Swords převezme z Two Thrones víceméně všechno včetně puzzlů, otevřeného designu jednotlivých úrovní, závodních sekcí, soubojového systému s velkou mírou volnosti a možnosti hrát za dvě různé verze Prince s odlišnými schopnostmi. Navíc bude v Rival Swords k dispozici Versus multiplayer (dva Princové závodí proti sobě o to, kdo dřív dokončí úroveň a navzájem si ve svých částech úrovně spínají pasti a překážky) a nové závodní levely v bojových vozech.

Reklama
Hodnocení redakce Hrej.cz

Bezpochyby výtečná akční plošinovka. Jenomže tu byla už před rokem a půl - a Wii verze nabízí navíc jen gyroskopické ovládání. Dobře implementované, pravda, stojí ale za to?

Hodnocení redakce Hrej.cz

Drobné změny v hratelnosti nemohou vymazat fakt, že se jedná o starý titul. A proto zasloužených a velmi pěkných 7 bodů z 10. Pokud by se jednalo o novinku, šlo by hodnocení nahoru.

Nic tu není

Pro tuto hru na našem webu zatím nevznikl žádný obsah, pokud máš pocit, že tu něco chybí, nebo by si dokonce chtěl sám přispět napiš nám na info@grunex.com

Reklama
Reklama