Zimní sezona Grunex Challenge ve hře Valorant je zde!
Esport Valorant Článek Zimní sezona Grunex Challenge ve hře Valorant je zde!

Zimní sezona Grunex Challenge ve hře Valorant je zde!

Nicolas Heller

Nicolas Heller

20. 12. 2022 17:29

Dlouho očekávaná druhá sezona Grunex Challenge ve hře Valorant je tady!

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen včetně…

včera 10:00
Reklama

Dlouho očekávaná druhá sezona Grunex Challenge ve hře Valorant je tady! Grunex společně s partnery Samsung SSD a Acer Predator navazuje na bohatou historii turnajů sérií Grunex Challenge o 55 tisíc korun! Zaregistruj svůj tým do jednoho z kvalifikačních turnajů a probojuj se mezi 16 nejlepších týmů, které se utkají v hlavní části turnaje.

Registruj se a hraj o 55 tisíc korun!

Registrace do turnajů jsou právě teď otevřeny!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do jedné z otevřených kvalifikací:

Kde Grunex Challenge sledovat?

Veškerou akci ti zprostředkujeme na Grunex twitch kanále společně s ostřílenou komentátorskou trojicí v čele se SpajKKem, kterého doplní TIXI

Formát turnaje

Prvním krokem k titulu šampiona pro tvůj tým budou kvalifikační turnaje. Dohromady čtyři otevřené kvalifikace prověří schopnosti všech týmů a jen čtyři nejlepší z každé z nich postoupí do následné skupinové fáze. Čtyři skupiny po čtyřech týmech se následně utkají formátem GSL. První den se odehrají úvodní dva zápasy, druhý hrací den skupiny se týmy představí na streamu v zápasech výherců a poražených a poslední dva hrací dny skupinové fáze budou věnovány rozhodujícím zápasům. Jak už je v GSL formátu zvykem, ze skupiny postoupí pouze dva nejlepší týmy. Play-off bude rozděleno do dvou hracích dnů. Na streamu se nejprve objeví dva vybrané zápasy čtvrtfinále, druhý hrací den se během semifinále a následného finále rozhodne o šampionech Grunex Challenge! Skupiny i play-off se odehrají formátem BO3.

Skupinová fáze

Play-off

  • Čtvrtfinále - 17.12. od 15:00
  • Semifinále a finále - 18.12. od 15:00
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama