YEKINDAR se vyplatil ze svého kontraktu, oznámil na Twitteru
Esport CS:GO Článek YEKINDAR se vyplatil ze svého kontraktu, oznámil na Twitteru

YEKINDAR se vyplatil ze svého kontraktu, oznámil na Twitteru

Michael Douša

Michael Douša

14. 10. 2022 21:32

Lotyšský talent se tak opět stává hráčem na volné noze. Ale asi ne na dlouho

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen včetně…

1. 12. 2023 10:00
Reklama
Lotyšský talent se tak opět stává hráčem na volné noze. Ale asi ne na dlouho.

Mareks "YEKINDAR" Galinskis se vyplatil ze zbytku svého kontraktu s Virtus.pro, oznámil lotyšský ostrostřelec na Twitteru. Tím oficiálně končí jeho dvouletý příběh s původně ruskou organizací, s níž YEKINDAR vystoupal až na čtvrtou příčku světového žebříčku, ale po ruské invazi na Ukrajinu a s ní souvisejících sankcích se začal psát začátek konce tohoto příběhu.

Po těsně před-čtvrtfinálovém konci nově pojmenovaných Outsiders na PGL Majoru v Antverpách byl YEKINDAR spolu s jedním dalším hráčem Virtus.pro vyšachováni z týmu a na jejich místa přišli dva ruští hráči. Zatímco Timur "buster" Tulepov je zatím stále na lavičce Virtus.pro, YEKINDAR nemeškal jedinou chvíli, aby si zajistil solidní a především pragmatické místečko.

Zamířil totiž do americké sestavy Liquid, s níž dokázal skoro až zázraky - do té doby téměř beznadějné Liquid dotáhl do play-off IEM Cologne, poté s nimi obsadil druhé místo za Vitality na ESL Pro League Season 16 a nyní se Liquid umístili opět na prvním místě americké kvalifikace na Major.

Lotyšský střelec se na Twitteru podělil také o to, že nejenže se vykoupil ze svého kontraktu, ale učinil tak už před relativně dávnou dobou, ale teprve nyní je vše oficiální. Na straně VP se totiž procesy zpozdily s nástupem nového vedení do organizace. Nyní však Liquid nebrání nic, aby s YEKINDARem podepsali smlouvu a uvázali si ho na co nejdelší dobu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama