Mapa Kampánie se nedávno vrátila do hry, nyní se na supertestu zkoušení nové změny této mapy.
Zatímco se mnoho hráčů radovalo z návratu mapy Kampánie, o pár dní později bylo Wargamingu zasláno spousta negativní zpětné vazby, protože mapa není správně vyvážena. Dnes je mapa testována na Supertestu s několika změnami, u kterých Wargaming doufá, že problémy vyřeší.
Tyto změny nejsou konečné, Wargaming se rozhodne jestli je aplikuje na základě výsledků z testovací fáze. Wargaming na mapě nezavádí žádné minimální limity na tiery, potřebuje zjistit jak mapa funguje na všech úrovních.
Jihozápadní roh mapy. Několik domů bylo přesunuto, takže je pro západní tým snadnější střílet na své soupeře hned od začátku bitvy. (Východní strana to už dokáže.)
- Nedaleko kláštera, na horském svahu východní strany byly upraveny tvary budov, což umožní týmu útočit ze zálohy a ostřelovat od nich nepřátele.
- Přidány úkryty, které pomůžou západnímu týmu v boji o svah u východního týmu.
- Po západní straně zaujímájí tanky pozici zmíněnou v odstavci (3), mohou postupovat za velký kámen, který je nyní vhodnější jako kryt a nabízí lepší ochranu před střelbou nepřátel.
- K oboum základnám bylo přidáno několik krycích pozic uvnitř kruhů k obsazování pro snížení počtu remíz. V aktuálním nastavení mapy je téměř nemožné obsadit základnu. Krytí zvýší pravděpodobnost, že bude základna obsazena nepřítelem a bude tak nutit bránící tým k aktivitě.
- Zakryjí se záda tanků západního týmu, který brání silnici před útoky z východu. V současné době jsou tyto tanky často ostřelovány z opačného svahu.