[WoT] Wargaming prodal část svých akcií kyperské banky
Gaming WoT Článek [WoT] Wargaming prodal část svých akcií kyperské banky

[WoT] Wargaming prodal část svých akcií kyperské banky

Thundarr

Thundarr

21. 12. 2022 04:45

Částka transakce je 70 milionů eur, čekají společnost nějaké změny?

Reklama

Má Wargaming (tvůrce a vývojář WoT) potíže? Wargaming Group Limited ("WGL") dosáhla 30. listopadu 2022 dohody o prodeji 13,41 procenta svých akcií v kyperské Hellenic Bank Public Company Limited řecké Eurobank SA .

Jak je uvedeno ve zprávě Hellenic Bank, dokončení transakce závisí na tom, zda Eurobank SA obdrží všechna nezbytná regulační schválení.

Po svém uzavření bude Eurobank vlastnit 26,0 procenta Hellenic Bank a Wargaming 7,20 procenta, včetně 0,41 procenta rezervních fondů spojených s řediteli a top managementem Wargamingu.

Eurobank SA informovala, že částka plánovaného obchodu na nákup 13,41 % akcií Hellenic Bank (což je 55,3 milionu akcií) je 70 milionů eur (1,265 eur na akcii) [4,8 miliardy rublů].

"Wargaming investoval do Hellenic Bank po krizi v roce 2013 a od té doby se podílel na všech navyšování vlastního kapitálu bank," uvedla společnost v prohlášení.

„Za posledních 9 let od investice Wargamingu do banky se Hellenic Bank rozrostla v silnější, zdravější a větší skupinu bankovních a finančních služeb,“ píše se v závěru.

[WoT] Wargaming prodal část svých akcií kyperské banky

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama