Máme zde pro vás sedmý tier polského stromu, bude jím mobilní těžký tank 45TP.
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu
NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.
Dnes zde máme ještě další polský těžký tank, který byl vypuštěn na supertest: 45TP Habich Ciężki. Vozidlo bude na tieru VII a bude prvním těžkým tankem v polské větvi, má dělo s vysokým alfa poškozením a dobrou depresí. Zároveň má slušnou mobilitu podobnou střednímu tanku, jeho specifický poměr výkonu a hmotnosti je 16,5 koní na tunu. Průměrný pancíř ale nedovolí, aby se tank hrál jako standartní těžký tank, takže se pravděpodobně bude hrát jako podpůrné vozidlo místo tanku do přední linie.
Vlastnosti tanku se mohou ještě změnit, zvláště, když se stále prohání na supertestu. Uvidíme v jaké podobě přijde na veřejný test.
Další fotky tanku 45TP Habich Ciężki