[WoT] Hrál World of Tanks za ukradené peníze
Gaming WoT Článek [WoT] Hrál World of Tanks za ukradené peníze

[WoT] Hrál World of Tanks za ukradené peníze

Thundarr

Thundarr

20. 12. 2022 02:30

Blagoveščenec hrál WoT za peníze ukradené z bankovního účtu a obdržel trest.

Reklama

Městský soud Blagoveščensk (Amurská oblast) projednával trestní případ A. P. Tsybulského, odsouzeného, ​​který se dopustil krádeže z bankovního účtu.

V květnu 2020 Tsybulsky uviděl na zemi mobilní telefon, zvedl ho, otevřel aplikaci pro zasílání SMS zpráv a viděl, že tam byly mimo jiné textové zprávy z čísla 900. Po otevření aplikace zjistil, že k telefonnímu číslu účastníka je připojena mobilní banka a na účtu jsou peníze.

Tsybulsky se ve stejný den doma rozhodl zaplatit za své služby ve hře World of Tanks na náklady majitele nalezeného telefonu. Což udělal převodem 1,5 tisíce rublů.

Následující den Tsybulsky několikrát zaplatil ve World of Tanks z telefonu někoho jiného a utratil za hru celkem více než 13 tisíc rublů. (200 USD)

Z výpovědi obžalovaného:

“Nadchnul jsem se, rozhodl jsem se zaplatit i za status (s největší pravděpodobností se bavíme o prémiovém účtu). Pak jsem se rozhodl hru znovu "napumpovat", pak znovu... hrál jsem až do rána. Pak jsem musel podnikat, zavolal taxi, zaplatil 110 rublů prostřednictvím zprávy „900“ a když jsem se vrátil domů - 120 rublů.

Druhý den provedl Tsybulsky další platbu s cizím mobilem. Na ulici se dohodl s neznámým mužem, že mu převede 3600 rublů a on mu je vybere a předá, což se také stalo.

Za 2 dny tak Tsybulsky vyprázdnil bankovní účet někoho jiného ve výši více než 18,5 tisíc rublů. U soudu obžalovaný přiznal vinu, ale odmítl vypovídat.

Soud uznal Tsybulského vinným ze spáchání trestného činu a uložil mu 2 roky podmíněně odnětí svobody se stejnou zkušební dobou. Musí také nahradit škodu způsobenou trestným činem.

[WoT] Hrál World of Tanks za ukradené peníze

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama