[WoT] BZ-75 na supertestu
Gaming WoT Článek [WoT] BZ-75 na supertestu

[WoT] BZ-75 na supertestu

Thundarr

Thundarr

21. 10. 2022 17:43

Na supertest serveru se před pár dny objevil nový čínský tank s novou mechanikou

Reklama

První vozidlo zkoumané v nové čínské linii, které dorazilo do Supertestu, je BZ-75 Tier X prémiový těžký tank.

BZ-75 je na svou úroveň dobře chráněn: pancíř přední části korby dosahuje 200 mm a pancíř přední části věže dosahuje 330 mm. Jeho výdrž je 2 500 HP. Maximální rychlost vpřed je 35 km/h a vzad 15 km/h. Poměr výkonu na tunu 12,9 znamená, že mobilita není tak skvělá, ale pamatujte, že BZ-75 je těžký tank s mechanikou tryskového posilovače. Po aktivaci přídavné spalování zdvojnásobí výkon motoru a zvýší maximální rychlost vpřed.

[WoT] BZ-75 na supertestu

Dalším charakteristickým rysem BZ-75 je možnost výběru mezi dvěma děly.

152mm dělo způsobí poškození 650 HP na výstřel. Průraz pancíře u standardní munice je 258 mm a u speciální HEAT munice je průbojnost 319 mm. Doba zaměření je 2,7 sekundy, doba nabíjení je 17 sekund a rozptyl je 0,4 metru.

180mm houfnicový kanón způsobí poškození 1 600 HP na výstřel se standardní municí s průrazností 75 mm. Poškození na jeden výstřel se speciální střelou je 1 050 HP s průbojností 225 mm. Doba zaměření je 3 sekundy, doba nabíjení je 30 sekund a rozptyl je 0,4 metru.

Standardní HE munice má nízké parametry rychlosti a průbojnosti, ale způsobí dobré průrazné poškození a když úlomky zasáhnou slabší místa, nedojde k průrazu. Speciální vysoce výbušné střely mají zlepšenou rychlost a průbojnost, ale poškození při průrazu je mnohem nižší než u standardních střel. Tento projektil nezpůsobuje téměř žádné poškození, když exploduje na pancíři. Abyste dosáhli maximální efektivity v bitvě, musíte moudře měnit typy munice v závislosti na situaci a nepřátelských vozidlech.

Mechanika:

Na začátku bitvy potřebují boostery 5 sekund na načtení a přípravu k použití. Tato informace se zobrazí v odpovídajícím pruhu indikátoru. Po uplynutí této doby lze dopalování aktivovat. Když je systém aktivován, tank dostane chvilkové zvýšení výkonu motoru a maximální rychlosti vpřed a jeho hybnost se také zvýší, což těžkým bojovým vozidlům pomůže pomoci výrazně zrychlit.

Při provozu tryskových posilovačů má vozidlo problémy s otáčením a jízdou vzad. Účinek nelze zastavit, dokud není zátěž plně spotřebována. Poté musíte počkat 5 sekund, než se přídavné spalování znovu načte.

Efekt přídavného spalování trvá 10 sekund a lze jej použít až šestkrát za bitvu s daným množstvím leteckého paliva (pro BZ-75). Po posledním použití indikátor zmizí, což znamená, že palivové nádrže jsou prázdné a až do konce bitvy nebudete moci používat přídavné spalování.

Při správném použití vám tato mechanika umožní rychle projíždět nebezpečnými oblastmi v kritických okamžicích bitvy, účinněji narážet na lehce obrněné cíle a rychleji zaujímat klíčové pozice. Objektivně lze tuto mechaniku využít mnoha způsoby, podle vlastní taktiky a stylu hry.

Každé vozidlo v nové čínské linii bude vybaveno mechanikou jet-boost. Ale jejich konkrétní konfigurace (tj. počet dostupných bitevních použití a trvání jejich operace) budou teprve určeny.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama