Warzone nemůže mít rotaci map, podle vývojáře za to může technický problém
Gaming Článek Warzone nemůže mít rotaci map, podle vývojáře za to může technický problém

Warzone nemůže mít rotaci map, podle vývojáře za to může technický problém

Radek Raudenský

Radek Raudenský

Jde o problém s velikostmi map.

Reklama

Když Call of Duty: Warzone přišlo s novou mapou Pacifiku, spousta hráčů si na stav hry začala stěžovat. Warzone trpěl spoustou problémů a hráčům nevyhovovalo rozložení prostředí. Volali tak po rotaci map, která je běžná například v konkurenčním PUBG. Dle jednoho z vývojářů to ale není možné.

Prozradil to Josh Bridge, jeden z vedoucích vývojářů, v rozhovoru s youtuberem TeeP. „Chceme to. Všichni to chceme. Je tu ale technický problém. Instalační a reinstalační velikosti jsou prostě až moc velké,“ prozradil Bridge. Už ten fakt, že se hra pravidelně aktualizuje, prý způsobuje pravidelný úbytek hráčů.

Problémem je také to, že Warzone nebyl vyvíjen pro dlouhodobou podporu, Activision zároveň nepočítal s tím, že bude režim tolik populární. „Verdansk nebyl uzpůsobený pro to, aby se do něj přidalo 180 zbraní.“  Novinky se ale chystají. Bridge láká na to, že Activision chce dále zkoumat, co je možné tvořit s tak velkým počtem hráčů a rozlehlou mapou. Bohužel ale rotace map to nebude.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama