Vývojářský veterán Warcraftu se po šesti letech vrací do Blizzardu
Gaming Článek Vývojářský veterán Warcraftu se po šesti letech vrací do Blizzardu

Vývojářský veterán Warcraftu se po šesti letech vrací do Blizzardu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

18. 12. 2022 16:21

Bude pomáhat s World of Warcraft.

Reklama

V roce 2016 přišlo studio Blizzard Entertainment o velice významnou tvář celé série Warcraft. Ze společnosti tehdy odešel Chris Metzen, který v té době v Blizzardu pracoval už dlouhých 23 let. I přes to se ale objevoval v projektech souvisejících s World of Warcraft, očividně tak ani po této dlouhé době nedokázal dát značce sbohem. Po šesti letech se nakonec do studia opět vrací a bude pomáhat s vedením známého MMORPG.

Tuto skutečnost oznámil generální ředitel značky Warcraft John Hight.

Je mi velkým potěšením, že mohu oznámit, že se Chris Metzen vrací do studia jako kreativní rádce pro vedoucí tým Warcraftu. Chris se zaměří na World of Warcraft, postupně se ale jeho práce rozroste na další projekty napříč touto franšízou. Chris byl jedním z původních členů, který stál u zrodu této série, a jsme neskutečně rádi, že se vrací do světa, který pomohl stvořit.

Metzen se vrací do skutečně bouřlivé doby. I když se World of Warcraft poměrně daří a nedávno se do hry dostala expanze Dragonflight, okolo studia panuje nejistá situace. Microsoft chce totiž koupit celou společnost Activision Blizzard, proti čemuž ale nyní bojuje americký regulační úřad FTC.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama