Veselé vánoce, 1care! Český tipař si odnáší přes 110 tisíc korun od HLTV
Esport CS:GO Článek Veselé vánoce, 1care! Český tipař si odnáší přes 110 tisíc korun od HLTV

Veselé vánoce, 1care! Český tipař si odnáší přes 110 tisíc korun od HLTV

Michael Douša

Michael Douša

21. 12. 2022 10:05

Posvícení není každý den, tenhle český sázkař si ale aspoň jedno může dovolit

Reklama
Posvícení není každý den, tenhle český sázkař si ale aspoň jedno může dovolit.

Už nějakou dobu na HLTV běží tzv. Fantasy liga, na níž si fanoušci z celého světa mohou poskládat svůj "fantasy" tým, načež sbírají body podle reálných výsledků jednotlivých hráčů a mohou si tak zahrát o hodnotné ceny. Na některých ligách dostanou za první místo třeba skin nože do hry, někdy jde o tvrdou měnu. A ta tentokrát zamíří do Čech.

Anonymní sázkař pod přezdívkou 1car (shoda jmen s půjčovnou na pražském Chodově bude asi jen náhodná) si totiž na HLTV Fall Fantasy 2022 lize pořádané přímo HLTV odnesl celkem 5000 amerických dolarů, v přepočtu tedy necelých 114 tisíc korun českých! Není to totiž žádný troškař, umístil se na prvním místě s dostatečným náskokem za svého nejbližšího protivníka, celkem 10 bodů z 204, které získal on sám či ona sama. 

Tajemný analytik ale stále zůstává v anonymitě a své vítězství nikde veřejně neoznamuje. I přesto, že HLTV na svém oficiálním facebooku vyvěsilo gratulaci, a i přesto, že na HLTV foru se sázkaři dostalo mnoha gratulací, jeho totožnost zůstává neznámá. 

Nám však taktéž nezbývá výherci pogratulovat a popřát mnoho štěstí. Šťastnou ruku při sázení však přejeme všem, ať jsou Vánoce o to šťastnější.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama