"Vertigo nesnáším odjakživa," uznává analytik YNk
Esport CS:GO Článek "Vertigo nesnáším odjakživa," uznává analytik YNk

"Vertigo nesnáším odjakživa," uznává analytik YNk

Michael Douša

Michael Douša

22. 12. 2022 17:10

Hráč, spectator, komentátor, analytik, kouč: tím vším si YNk za svou kariéru prošel

Reklama
Hráč, spectator, komentátor, analytik, kouč: tím vším si YNk za svou kariéru prošel. A jako takový má mnoho co říct.

Janko "YNk" Paunović se na poloprofesionální CS scéně objevil už v roce 2009, postupně se ale se svými přáteli ze Srbska vybudoval až v prakticky profesionálního hráče v týmu iNation, kde hrál s tehdy ještě neznámým Nikolou "NiKo" Kovačem, ale s týmem neměl mnoho štěstí. Přešel tedy na druhou stranu profesionální CS:GO, a to na přenosy. Začínal jako spectator na streamech, postupně se ale dostal k dalším rolím, jak na straně hráčské, tak přenosové.

Nyní ho vidíme nejčastěji jako analytika. Co taková práce ale obnáší? "Nejtěžší je podle mě vybrat ze všech těch informací, o kterých můžete mluvit, něco, co ještě nevědí, ale něco, u čeho nebudou usínat, protože by to bylo moc do hloubky a moc velké pitvání," seznává analytik. "Naše práce je lidi zabavit, aby zůstali na streamu, když zrovna neběží hra, takže je důležité být zábavný. A to můžete být mnoha způsoby," popisuje.

V exkluzivním rozhovoru ale popisuje mnohé: jak nahlíží na svůj vlastní region a jeho nedostatky, jaké bylo koučovat FaZe či proč vlastně nesnáší Vertigo a proč dřív neměl rád Overpass. Více přímo ve videu:

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama