[Valorant] ENTERPRISE si ve Valorantu zahrají evropskou ligu, v týmu je i legendární Fortnite hráč
Esport Valorant Článek [Valorant] ENTERPRISE si ve Valorantu zahrají evropskou ligu, v týmu je i legendární Fortnite hráč

[Valorant] ENTERPRISE si ve Valorantu zahrají evropskou ligu, v týmu je i legendární Fortnite hráč

Nga Thi Nguyen

Nga Thi Nguyen

18. 12. 2022 20:41

Na východoevropském regionálním turnaji ve Valorantu nás bude reprezentovat ENTERPRISE.

Reklama

S blížící se novou sezónou Valorant Champions Tour (VCT) jsou nám odhalovány informace k turnajům, které nás již v nedohlednu čekají. S formátem VCT 2022 jsme vás podrobněji informovali již v předešlém článku; ve zkratce se v regionu EMEA v první polovině následujícího roku bude hrát 9 ligových turnajů Challengers – nás se nejvíce týká ten pro východní Evropu, nesoucí název VALORANT Challengers East: Surge. Nejlepší týmy z těchto ligových turnajů pak postoupí do turnaje Ascension, který se bude konat v červenci. Vítězové Ascension turnajů nakonec dostanou šanci si zahrát v mezinárodní lize následujícího roku, tedy 2024.

Vyhlášení týmů, které si v East: Surge zahrají, teprve postupně probíhá na oficiálním twitterovém účtu turnaje. A prvním takovým vyhlášeným týmem byl právě československý ENTERPRISE! Z jeho protivníků zatím víme o ukrajinském týmu B8 Esports a ACEND.

Za ENTERPRISE v současné době hrají Minny, alexiiik, MaFiN, Cantzer a benjyfishy, bývalý profesionální hráč Fortnitu za NRG. Benjyfishy svou účast na East: Surge potvrdil po tom, co ohlásil odchod z NRG. Turnaj tak bude jeho prvním v sérii VCT. Tuto sestavu také právě teď můžete podpořit v Grunex Challenge, kde zatím dosahují skvělých výsledků – do skupinové fáze postoupili už v 1. kvalifikaci, kde se umístili na prvním místě; ze skupiny A pak dvěma hrami se skóre 2:0 postoupili rovnou do právě probíhajícího play-offu, a jsou tak horkými kandidáty na vítěze celého turnaje, kteří si mimo jiné odnesou cenu v hodnotě 55 tisíc korun.

Zdali se jim bude dařit také v East: Surge uvidíme od 12. ledna 2023, nezapomeňte se tedy naladit a náš tým patřičně podpořit!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama