Team Liquid na cestě do čvrtfinále, FaZe domů
Esport CS:GO Článek Team Liquid na cestě do čvrtfinále, FaZe domů

Team Liquid na cestě do čvrtfinále, FaZe domů

Michael Douša

Michael Douša

9. 2. 2023 12:18

Prokletí FaZe? Ani v Katowicích se Grand Slamu nedočkají.

Reklama

Prokletí FaZe? Ani v Katowicích se Grand Slamu nedočkají.

O postup do čvrtfinále dnes bojovali FaZe a Team Liquid, po opravdu výživném zápase vítězí Team Liquid. Bohužel pro evropský tým, znovu promeškali šanci na dokončení Intel Grand Slamu, na který měli velmi dobře nakročeno

První poločas Inferna hrál do karet FaZe, poločas končil 10:5 pro FaZe, vypadalo to na rychlou mapu, v druhém poločase ale americké mužstvo pomalu ale jistě náskok evropského týmu zkracovalo. Nasneštěstí pro Liquid si to FaZe nenechali líbit a na poslední chvíli mapu vyhráli 16:14. 

Overpass začal nejistě, ke konci poločasu ale získali náskok Liquid, první poločas uzavřeli na teroristické straně 9:6. Druhá polovina mapy, i přes snahu FaZe dotáhnout náskok, byla stále nakloněná americkému týmu, který ji ukončil s pětibodovým náskokem. 

Rozhodující mapa, Mirage, znovu začala ve prospěch Team Liquid, tentokrát v prvním poločase získali deset vyhraných kol, skóre tedy na konci poločasu bylo 10:5 pro Liquid. V druhém poločase ale velmi rázně hýbali Faze, kteří skórovali sedm kol v řadě a dostali se tak do vedení 12:10, které Liquid dorovnávají a skóre obrací zpět ve svůj prospěch, mapu tak vyhrávají 16:13.

Po náročné a napínavé hře Team Liquid tak postupuje do čvrtfinále, kde se dočkají hraní před diváky v Katowické Spodek Areně, pro FaZe IEM Katowice 2023 bohužel právě skončilo. Tím se však otevírá mnoho možností pro závěr celého turnaje. S jedněmi z favoritů mimo hru, kdo si přihraje trofej a statisíce dolarů s nimi? Jako favorité se v tuto chvíli rýsují G2, kteří jsou právě na cestě na server, kde vyzvou druhé favority - ukrajinsko-ruskou sestavu NaVi.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama