Startuje Grunex GP v F1 22 ve spolupráci s Emericksonem!
Esport Článek Startuje Grunex GP v F1 22 ve spolupráci s Emericksonem!

Startuje Grunex GP v F1 22 ve spolupráci s Emericksonem!

David Jiránek

David Jiránek

7. 9. 2022 11:56 1

Posaď se do kokpitu a předveď své řidičské schopnosti v nové turnajové sérii.

Reklama

Formulová sezóna je v plném proudu a spolu s Emericksonem budeme moci přičichnout k vůni trofejí, šampaňského a rozžhavených pneumatik v turnaji Grunex GP! Celkem pět velkých cen rozhodne o největším talentovi na závodní dráze. Odměny čekají jak na nejlepší jezdce, tak i tým, jenž pozvedne pohár konstruktérů.

Startuje Grunex GP v F1 22 ve spolupráci s Emericksonem!

Grunex GP se odehraje na všech platformách, kde je hra F1 22 od Codemasters dostupná. Chopte se volantu, gamepadu, klidně i klávesnice, a postavte se na startovní rošt. Turnaj bude hostit celkem pět velkých cen a 20 jezdců rozdělených do deseti týmů se utká o prizepool ve výši 13 000 korun. Odměna je navíc připravena nejen pro nejlepší jezdce, ale svůj podíl si odnese i vítěz poháru konstruktérů. Celým turnajem bude provázet Emerickson na svém Twitch kanále, který pro vás turnaj spolu s Grunexem připravil.

Emerickson se sám turnaje zúčastní ze svého pohledu a diváci na streamu tak budou mít možnost přihlížet tvrdým bojům na závodní dráze.

Závodíme o 13 tisíc korun!

Předstartovní procedury již byly zahájeny s nebývalým úspěchem. Na Emericksonově Discordu se do turnaje přihlásilo dostatek hráčů, abychom zaplnili celý startovní rošt. První velká cena je naplánovaná na čtvrtek 8. září od 18:00 a kromě Emericksona zde uvidíme řadu dalších talentovaných jezdců z jeho komunity.

Grunex GP se bude skládat z pěti závodů, které si vyberou účastníci závodu. Pustí se do úzkých uliček Monaka, nebo raději zvolí dlouhé rovinky na Monze?

Bodové ohodnocení bude kopírovat skutečné závody Formule 1 a průběžné výsledky bude možné sledovat také na našem Instagramu. Tři nejlepší jezdci si rozdělí 9 tisíc korun, na nejúspěšnější tým pak čeká bonus v podobě další 4 tisíc korun.

Startuje Grunex GP v F1 22 ve spolupráci s Emericksonem!

Ukažte své závodní nadání v F1 22 a Grunex GP ve spolupráci s Emericksonem!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama