Seznam semifinalistů BLAST World Final je kompletní, čtvrtým z nich je G2.
Esport CS:GO Článek Seznam semifinalistů BLAST World Final je kompletní, čtvrtým z nich je G2.

Seznam semifinalistů BLAST World Final je kompletní, čtvrtým z nich je G2.

Michael Douša

Michael Douša

17. 12. 2022 11:44

Rychlá první mapa nepředznamenala rychlý zbytek zápasu

Reklama
Rychlá první mapa nepředznamenala rychlý zbytek zápasu. G2 a Vitality mají za poslední měsíce několik společných utkání a jejich výsledky jsou v nich velmi vyrovnané, ten dnešní není výjimkou.

Jak jsme mohli vidět již ve včerejší hře proti Outsiders, G2 se po delší době daří hrát tak, jak by si jejich fanoušci představovali, ale hra proti Vitality i tak dokáže znejistět velkou část z nich. Vitality se v posledních měsících umístili jako první na ESL Pro League, naopak G2 se o pár dní později nedostali přes kvalifikaci na IEM Rio Major.

I přes velmi jasný výsledek první mapy, kde G2 absolutně drtili francouzský tým bez jediného zaváhání, Ilya “m0NESY” Osipov měl na Nuke skóre dosahující nebes, s 17 AWP zabitími z celkových 24 v poměru k pěti smrtím, i díky čemuž G2 uzavřeli mapu se skore  16-3. Zbytek zápasu ale nebyl tak jednoduchý jak by se po první mapě mohlo zdát. Vertigo totiž nezačalo tak, jak by si G2 představovali a přes nejistý průběh celé mapy je v přesčase, kde si G2 ani neškrtli, překonali Vitality 19-15.

Třetí mapa, do profesionální scény čerstvě přídaná Anubis, byla ze začátku ve prospěch Vitality, ale po prvních osmi kolech se G2 postavili zpět na nohy a dál bojovali zuby nehty o každý bod, který mohli získat, a mapu tak vyhráli 16-11.

Cesta Vitality za trofejí v Abu Zabí tak končí, G2 dnes v 16:00 čeká zápas proti FaZe, proti kterým se jim v posledních třech utkáních nepodařilo vyhrát, takže trocha štěstí navíc bude určitě třeba.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama