Netflix to prozradil předčasně.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Vypadá to, že Netflix to s “koncem roku” jako datem uvedení seriálového Zaklínače myslí doslova. Nizozemská pobočka totiž evidentně předčasně zveřejnila skrze sociální média data chystaných seriálů a filmů. Respektive počet dnů, kolik do uvedení každého zbývá.
Zaklínač měl podle příspěvku z 11. září dorazit za 97 dnů, což vychází na 17. prosince. Fanoušci to mohou brát jako takový vánoční dárek.
Příspěvky byly krátce po zveřejnění smazány, zřejmě z důvodu, že je někdo publikoval předčasně. Zatím tedy můžeme počítat s tím, že se na dobrodružství Geralta budeme moci začít koukat koncem prosince.