Sarah Schachner, skladatelka hudby k Modern Warfare z roku 2019, se už nebude podílet na soundtracku k Modern Warfare 2
Gaming Článek Sarah Schachner, skladatelka hudby k Modern Warfare z roku 2019, se už nebude podílet na soundtracku k Modern Warfare 2

Sarah Schachner, skladatelka hudby k Modern Warfare z roku 2019, se už nebude podílet na soundtracku k Modern Warfare 2

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 11. 2022 17:14

Potvrdila spory s audio ředitelem hry.

Reklama

Výraznou tváří rebootovaného dílu Modern Warfare z roku 2019 se stala i skladatelka Sarah Schachner, která pro hru vytvořila soundtrack, stejně tak i pro Warzone .Není tak divu, že si Activision Schachner najmul i pro letošní Modern Warfare 2, bohužel se ale všech skladeb od této zručné umělkyně nedočkáme.

Skladatelka totiž na svém Twitteru oznámila, že opouští kreativní tým Activisionu a na tvorbě hudby pro Modern Warfare 2 se již podílet nebude. Důvodem jsou spory s ředitelem audia.

 Bohužel musím oznámit, že se již nepodílím na tvorbě hudby pro Modern Warfare 2 / Warzone. Za poslední měsíce se pracovní dynamika se zvukovým ředitelem stala mnohem těžší a už nevidím možnost, jak pokračovat dále. V tuto chvíli neznám status ani plány pro vydání soundtracku. Jelikož nemám kontrolu nad tím, jak bude hudba prezentována ve hře, říkám předem, že to, co bude vydání, není mým uměleckým dílem co se mixování a masterování týče.

Skladatelka ale upozorňuje, že celý audio tým na celém soundtracku tvrdě pracoval a nalezneme zde několik skvělých kousků. Activision ani zvukový ředitel hry se k záležitosti zatím nevyjádřili. Mnoho fanoušků ale tohoto rozhodnutí lituje a odkazují se na hlavní skladbu rebootovaného dílu, který na Spotify hlásí více než 5,7 milionu přehrání.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama