Rushni Niceboy ORYX CS:GO Cup a vyhraj prizemoney
Esport CS:GO Článek Rushni Niceboy ORYX CS:GO Cup a vyhraj prizemoney

Rushni Niceboy ORYX CS:GO Cup a vyhraj prizemoney

Tomáš Rosa

Tomáš Rosa

5. 10. 2021 09:56

Právě otevíráme registrace do dalšího turnaje v CS:GO s výrobcem periferií Niceboy ORYX. Přijď si zahrát!

Reklama

 V Niceboy ORYX CS:GO Cupu vás nečeká žádný scrim, ale pořádně ostrá bitva o skvělé ceny v podobě herních periferií, díky kterým ještě víc vynikne váš skill. Na nic nečekejte a zaregistrujte se už nyní! První kvalifikace startuje už v úterý 12. října, tak ať vám tahle skvělá možnost neuteče nebo ji nevyfoukne jiný tým. Počet volných slotů totiž není neomezený. Stejně jako dřív, tak i tenhle turnaj bude živě vysílaný na twitchi. Za komentátorským mikrofonem usedne zkušený profesionál v CS:GO a streamer Davida "KAPARZO" Lacina.

Formát turnaje

Niceboy ORYX CS:GO Cup se skládá ze dvou kvalifikačních kol a Grand Finále. Vše se odehraje ve formátu 5v5 single elimination bracket.

Kvalifikace jsou na programu 12. a 14. října. Všechny kvalifikační zápasy se hrají BO1. Nejlepší 2 týmy z každé kvalifikace postoupí do Grand Finále.

Grand Finále vás čeká 20. října. TOP 4 týmy si zahrají o ceny systémem double-elimination BO1 a finále BO3.

Sleduj na twitch.tv/kaparzogo a vyhraj herní gear!

Všechny hrací dny v Niceboy ORYX CS:GO Cupu budou živě vysílané a komentované profesionálním CS:GO hráčem a streamerem Davidem "KAPARZO" Lacinou na jeho twitch kanále.

Kaparzo na každém streamu navíc vylosuje jednoho šťastlivce, který vyhraje celý set herního vybavení. Set se skládá z herní myšky ORYX M300 Duke, headsetu ORYX X300 a herní klávesnice ORYX K300X.

Zaregistrujte svůj tým už teď!

Registrace do Niceboy ORYX CS:GO 5v5 Cupu se už nyní otvírají, tak se neváhejte se svým týmem zapsat! K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje.

Pravidla pro tento turnaj: ZDE

Odměny pro nejlepší týmy

Eliminujte všechny ostatní týmy a získejte skvělé herní periferie značky Niceboy ORYX pro všechny členy týmu, které si mezi sebe rozdělí nejlepší 3 týmy.

  • 1. místo: 6 000 Kč/tým + 5x přenosný reproduktor RAZE 4 Origin
  • 2. místo: 4 000 Kč/tým

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama