Rockstar potvrzuje Grand Theft Auto VI
Gaming Článek Rockstar potvrzuje Grand Theft Auto VI

Rockstar potvrzuje Grand Theft Auto VI

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 2. 2022 08:13

Na hře se právě pracuje.

Reklama

Na nový díl Grand Theft Auto čeká snad celý herní průmysl. Po mnoha spekulacích vývoj nového dílu potvrzuje i samotné studio Rockstar Games skrze prostý blogový příspěvek. V něm, kromě pár vět směřujících k novému dílu, představuje i připravované novinky pro next-gen edice Grand Theft Auto V.

Vzhledem k bezprecedentní životnosti GTA V víme, že se mnoho z vás ptá na nový díl ze série Grand Theft Auto. S každým projektem, do kterého se pustíme, je náš cíl vždy stejný – posunout hranice toho, co jsme již dokázali. S potěšením potvrzujeme, že aktivní vývoj nového dílu Grand Theft Auto již běží. Jakmile budeme připraveni, budeme s vámi sdílet více informací.

Bohužel, Rockstar je známý svou mlčenlivostí a více informací jsme k novému dílu nedostali. Co se nové generace GTA V týče, studio slibuje nové grafické režimy s podporou 4K rozlišení, 60 FPS a vylepšeními pro textury i vykreslovací vzdálenost. Nebude chybět ani HDR, ray-tracing či vymoženosti nových konzolí, včetně rychlejšího načítání, 3D audia nebo adaptivní haptické odezvy.

Datum vydání je stanoveno na 15. března, kdy vyjde i samostatná verze GTA Online, opět s několika vylepšeními. Hráči mohou přeskočit úvod příběhové kampaně, místo toho bude přichystaný tutorial. Nováčci si zároveň užijí bonus ve formě jednoho byznysu zdarma, rychlého auta, zbraní a peněz pro zakoupení nemovitosti.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama