Registruj se do Acer Nitro Cupu ve hře Fall Guys o 12 tisíc korun
Esport Článek Registruj se do Acer Nitro Cupu ve hře Fall Guys o 12 tisíc korun

Registruj se do Acer Nitro Cupu ve hře Fall Guys o 12 tisíc korun

David Jiránek

David Jiránek

26. 9. 2022 20:22

Turnaj bude vysílat streamerka itsterez na svém Twitch kanále.

Reklama

Ani v říjnu vás neochudíme o turnaje. Tentokrát si zahrajeme s naším partnerem Acer Nitro tři samostatné turnaje v populární hře Fall Guys. Oblečte svoji fazolku do toho nejlepšího obleku a vydejte se na překážkovou dráhu s lákavou odměnou. Mimo korunky na vás čeká prizemoney 12 000 korun!

Formát turnaje

Acer Nitro Cup ve Fall Guys odstartuje 2. října a bude se skládat ze tří samostatných turnajů. V každém máme pro TOP 4 hráče připravené 4 tisíce korun.

Formát je opravdu jednoduchý. Každý den, kdy se turnaj bude odehrávat, na vás čeká 6 kol. Nejlepší hráči získají body do tabulky podle tohoto klíče. Po šesti kolech zjistíme, kdo si odnese největší část prizemoney. Body se mezi turnaji nepřenáší, pokaždé tak máte novou šanci vyhrát. Kompletní pravidla naleznete zde.

Registruj se do turnaje už teď!

Do všech tří turnajů se můžeš registrovat už nyní. Na nic nečekej, jelikož máme vždy volných pouze 55 míst. K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Prizemoney

V každém turnaji rozdáme 4 tisíce korun. Dohromady tak nejlepší hráči získají 12 tisíc korun. Odměny za jednotlivé turnaje jsou následující.

  1. místo: 2 000 Kč
  2. místo: 1 000 Kč
  3. místo: 500 Kč
  4. místo: 500 Kč

Sleduj turnaj na streamu itsterez

Populární streamerka Tereza "itsterez" Herzanová bude provázet celým turnajem na svém streamu twitch.tv/itsterez.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama