Přijď si zahrát dvojitou nálož SteelSeries PUBG Squad Cupů
Esport PUBG Článek Přijď si zahrát dvojitou nálož SteelSeries PUBG Squad Cupů

Přijď si zahrát dvojitou nálož SteelSeries PUBG Squad Cupů

Natálie Bednářová

Natálie Bednářová

22. 9. 2018 08:49

Začátek října se ponese ve znamení SteelSeries PUBG Squad Cupů o herní gear.

Reklama

První dvě říjnové soboty potěšíme milovníky kompetitivního PlayerUnknown’s Battlegrounds. Squad PUBG Cupy na sebe nenechaly dlouho čekat a znovu se vracíme na scénu v eSportovém modu převážně na mapě Erangel a formátem Squad FPP. Partner turnaje SteelSeries nepřináší jeden, ale rovnou dvojitou nadílku Squad turnajů, nabitých pořádnými cenami.

Jak jsme již psali, dvojitá nálož SteelSeries PUBG Squad Cupů proběhne během prvních dvou říjnových sobot. První turnaj se odehraje 6.10. a po něm následuje druhou říjnovou sobotu 13.10 další. Každý turnaj bude mít dvě lobby, ve kterých se odehraje celkem šest kvalifikačních balíků formátem Bo3 - z každého balíku postoupí nejlepší dva týmy do finále turnaje. Čtyři týmy z kvalifikačních balíků postoupí díky tzv. wildcard, která bude udělena na základě bodového pořadí, dle výsledků z odehraných zápasů v rámci všech balíků. Ve finále se poté utká 16 nejlepších týmů, kteří poměří své síly ve čtyřech finálových zápasech.

 

Sleduj SteelSeries sobotní turnaje online na twitch.tv!

O komentování se postarají ambasadoři PUBG turnajů, hráči a komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a jeho parťák Martin spajKK Beneš.

Přijď si zahrát dvojitou nálož SteelSeries PUBG Squad Cupů

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj nadupanej gear s partnerem SteelSeries!

V pondělí, tj. 24. 9. 2018, od 20:00 se otevírá registrace do prvního turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen na 96 týmů/384 hráčů. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla: SteelSeries | PUBG Squad Cup

 

A jakou cenu si odnesu ti nejlepší?

1. místo SteelSeries Arctis 5 černý

2. místo myš SteelSeries Rival 310 + podložka SteelSeries QcK+

 

Produkty SteelSeries se speciální slevou!

Nehrajete? Nevadí! Výhru tu máme vlastně pro všechny, protože SteelSeries přináší speciální slevy na vybraný herní gear, který nesmí chybět ve vybavení každého zapáleného hráče. Poměr cena/výkon a boží design je prostě neodolatelná šance, která trvá do 12.10.2018 exkluzivně na e-shopu Czc.cz.

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama