Po dlouhém čekání se nejspíše už brzy dočkáme plnohodnotného představení Assassin’s Creed: Black Flag Resynced. Hra by mohla dokonce vyjít už letos.
Assassin’s Creed: Black Flag je jeden z nejlepších dílů série a už několik let se spekuluje o remaku, jenže jeho oznámení bylo už několikrát odloženo. Nyní to vypadá, že se představení dočkáme poměrně brzy.
Několik spolehlivých insiderů se shoduje na jednom datu, a tím je čtvrtek 16. dubna. Už za týden by tedy měl vyjít první trailer a Ubisoft bude chtít určitě odprezentovat i krátký gameplay.
Existence Assassin’s Creed: Black Flag Resynced byla už před pár měsíci potvrzena samotným Ubisoftem a byla jen otázkou času, kdy se francouzský gigant odhodlá k plnému představení.
Hra by měla být vydána už letos během léta, nejspíše v červenci nebo srpnu, ale dokud sami vývojáři termín nepotvrdí, může stále dojít k dalšímu odkladu.
Předělávka hry Assassin’s Creed: Black Flag je pro Ubisoft mimořádně důležitá, protože její finanční úspěch může zásadně ovlivnit, zda se společnosti podaří stabilizovat svou ekonomickou situaci.