Play-off je tady! Kdo se s ENTERPRISE a Sinners podívá na offline finále?
Esport CS:GO Článek Play-off je tady! Kdo se s ENTERPRISE a Sinners podívá na offline finále?

Play-off je tady! Kdo se s ENTERPRISE a Sinners podívá na offline finále?

Aleš Pelc

Aleš Pelc

2. 10. 2022 14:37

Semifinálové duely a finále se odehrají na For Games v Praze

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte řadu cen

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen včetně…

1. 12. 2023 10:00
Reklama

Po napínavém finiši základní části čekají nejvyšší tuzemskou CS:GO soutěž vyřazovací boje. Šest celků aktuálně drží naději na získání trofeje podzimní části Sazka eLEAGUE, do offline vyvrcholení turnaje se ale dostanou pouze čtyři.  

Příležitosti přeskočit čtvrtfinálové kolo play-off využijí Sinners a ENTERPRISE – vítězové skupinové fáze. Přestože se o druhé pozici rozhodovalo až do samotného závěru minulé části ligy, jsou to nakonec právě ENTERPRISE, kteří se jako favorité této pozice ujali. 

Naopak zklamaní musí být hráči eSuby, kteří měli našlápnuto k velice výhodné pozici i v top2, jelikož tuto šanci promarnili. S konečnou čtvrtou pozicí čeká Modrou krev čtvrtfinále dnes v 11:30 proti tomu pravděpodobně nejméně příjemnému soupeři – Dynamu ECLOT. Poté, co tato slavná česká organizace bojovala se Sinners o vrchol tabulky se nyní dostává do pozice, kdy jde do prvního kola vyřazovací fáze jako outsider. Reprezentanti pardubického Dynama si totiž věří i na vítězství celého eventu, eSuba by jim v tom případě neměla dělat vetší problémy. 

Play-off je tady! Kdo se s ENTERPRISE a Sinners podívá na offline finále?

I přes výpadek na začátku splitu míří DNE opravdu vysoko, jejich aktuální forma to potvrzuje.

Ve druhém duelu od 15:00 na sebe narazí Entropiq Prague s Cryptovou. Týmy, které od sebe dělil pouhý jeden bod v tabulce, ale který znamenal rozdíl tří míst. Nyní bude rozhodovat jeden Best-of-three zápas o tom, jestli jejich celá dosavadní snaha neskončí už v top6 a zklamáním. Obě sestavy měly před začátkem podzimního splitu nemalé cíle…

Jak budou tato utkání probíhat můžete sledovat na kanále eLEAGUEcz už dnes od 11 hodin. S dvojícím účastníků se budete moci pro tento rok v Sazka eLEAGUE rozloučit, naopak zbylou dvojici bude moci sledovat živě za týden přímo na For Games. Tak neváhejte a podpořte své favority, ať už z pohodlí Twitch chatu nebo prostředí letňanského výstaviště.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama