Nový rok ve znamení Predator PUBG Squad série
Esport PUBG Článek Nový rok ve znamení Predator PUBG Squad série

Nový rok ve znamení Predator PUBG Squad série

Natálie Bednářová

Natálie Bednářová

15. 2. 2019 16:57

Přijď si zahrát Predator PUBG Squad turnaj a ukousni si výhru z celkového prizepoolu 20 000 Kč.

Reklama

Nový rok v PUBG turnajích odstartujeme ve velkém! Společně s naším partnerem Acer Predator přicházíme s pětitýdenní Squad sérií. A těšit se můžeš, i když se chystáš jen hodit nohy na stůl a sledovat turnaj. I na všechny diváky čeká akční podívaná na Twitch kanále nejznámějších českých komentátorů.

Tak na co ještě čekáš? Nastal správný čas po vánočních svátcích přestat lelkovat a začít pořádně trénovat. Svolej spoluhráče a kamaráda a přijď si zahrát Squad turnaj s dotací 20 000 Kč.

Nový rok ve znamení Predator PUBG Squad série

Celkem nás čekají čtyři kvalifikace a jedno online finále, do konce února si tedy udělejte čas na celkem pět herních víkendů. Každá kvalifikace bude otevřena pro 64 týmů. Ty budou rozděleni do čtyř herních lobby, ze kterých přímo postoupí nejlepších 8 týmů do online finále každé kvalifikace. Z těchto finále poté postoupí vždy dva nejlepší týmy do online finále celého turnaje v neděli 24.2. 

Nový rok ve znamení Predator PUBG Squad série

 

V turnaji se bude bojovat na mapách Miramar a Erangel.


Nenech si ujít zážitek z turnaje v podání nejznámějších komentátorů

O komentování téhle speciální série se postarají ambasadoři PUBG turnajů, hráči a komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a jeho parťák Martin spajKK Beneš na svých Twitch kanálech.


Zaregistruj se do turnaje o 20 000 Kč

Zapoj se a probojuj se mezi ty nejlepší v PUBG SQUAD turnajích. Registrace do první kvalifikace se otevírá už 16.1 od 15:00 hodin, ale pospěš si, počet míst je omezen!

K registraci je potřeba založit si Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to jen pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla: Predator | PUBG Squad Cup


Jaké ceny si odnesu ti nejlepší?

  • 1. místo: 10 000 Kč 
  • 2. místo: 6 000 Kč
  • 3. místo:  4 000 Kč

*ceny jsou vypsané v celkové velikosti pro celý tým.


Společně děkujeme partnerovi turnaje, společnosti Predator

Pořiď si teď exkluzivní vybavení značky Predator, jejíchž ambasadorem je komentátor, komunitní ambasador a streamer Nikolai "Mazarini" Lazarev.

 


Každý víkend PUBG turnaj na našem webu!

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy? Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama