Nový heist v GTA Online hrála polovina hráčů solo
Zajímavosti Článek Nový heist v GTA Online hrála polovina hráčů solo

Nový heist v GTA Online hrála polovina hráčů solo

Radek Raudenský

Radek Raudenský

Vlci samotáři tvoří značnou část hráčů.

Reklama

GTA Online je stále neuvěřitelným tahákem nejen Rockstaru, ale celého Take-Two. Společnost si stále pochvaluje obrovské prodeje hry i hráčskou aktivitu v multiplayeru – hádali bychom tak, že hlavní součásti této hry budou skupinky kamarádů, kteří se společně snaží vydělat si na neustálý přísun nového obsahu. Zdá se ale, že naše dojmy jsou mylné.

Jak totiž ředitel společnosti Strauss Zelnick prozradil, do GTAO se pouští i solo hráči. Nový heist The Cayo Perico je totiž možné spustit a odehrát pouze v jednom člověku, což dává Rockstaru dobrý vhled do toho, jakým způsobem se hráči ve hře angažují. Čísla mohou být velmi překvapivá – do nejnovějšího heistu se solo pustila přibližně polovina hráčů.

Je tedy vidět, že zaměření i na tuto sortu zákazníků se Rockstaru vyplatí, což Zelnick potvrdil. Do budoucna plánují vývojáři podobný obsah vytvářet ve větším množství a dát tak samotářům více možností, jak se zabavit.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama