Nové klávesnice Apex 9 TKL a Mini obdrží optické spínače
Hardware Článek Nové klávesnice Apex 9 TKL a Mini obdrží optické spínače

Nové klávesnice Apex 9 TKL a Mini obdrží optické spínače

David Jiránek

David Jiránek

7. 9. 2022 14:08

Kompaktní klávesnice s prémiovými modulárními spínači.

Reklama

SteelSeries, významný inovátor v oblasti herních periferií, vůbec poprvé integruje optické spínače do klávesnice, konkrétně do hojně oceňované série Apex. Technologie SteelSeries OptiPoint přináší ten nejlepší výkon a konstrukční řešení pro rychlou a snadnou výměnu spínačů. Ty nabízí o 33 % rychlejší aktivaci než jiné přední optické klávesnice, rychlou odezvu 0,2 ms s nulovým zpožděním, dva body aktivace a možnost dvou různých akcí na každé klávese.

Přizpůsobitelnost je klíčovým faktorem. Prostřednictvím SteelSeries GG, komplexního ekosystému značky pro správu periferií, lze personalizovat nastavení od RGB podsvícení, přes preferovaný bod aktivace až funkci Dual Action. Hráči si mohou vybrat mezi aktivací letmým dotykem ve výšce 1 mm, nebo rozvážnějším stiskem na 1,5 mm, a to u každé jednotlivé klávesy zvlášť. Individuální preference hráčů splní také možnost vyměnit spínače a zvolit si mezi Linear, Tactile a Clicky průběhem stisku.

Vzhledem k tomu, že mezi profesionálními hráči nabírají na popularitě menší klávesnice, využívá nová série Apex 9 kompaktní a efektivní design. K dispozici jsou dvě redukovaná provedení SteelSeries Apex 9 TKL a SteelSeries Apex 9 Mini.

SteelSeries Apex 9 TKL

Design Apex 9 TKL (tenkeyless) je preferovanou formou profesionálních hráčů. Kompaktní velikost uvolňuje prostor pro flexibilnější pohyb myší. Nové optické spínače SteelSeries OptiPoint reagují bleskovou rychlostí, což v kombinaci s 1mm bodem aktivace vytváří ideální nastavení pro největší úspěchy. Speciálně navržené klávesy Double shot PBT s jedinečnou povrchovou úpravou odolnou proti opotřebení a pevný hliníkový rám zajišťují dlouhou životnost.

 

Nové klávesnice Apex 9 TKL a Mini obdrží optické spínače

 

SteelSeries Apex 9 Mini

Méně je více. Mini provedení klávesnice Apex 9 poskytuje vše, co hráči potřebují. Klávesnice je určena všem, kteří chtějí maximalizovat herní prostor. 60% design uvolňuje prostor na stole například pro rozsáhlé pohyby myš, ale zároveň zachovává funkcionalitu klávesnic plné velikosti, a to i prostřednictvím sekundárních funkcí natištěných na boku. Vlastní optické spínače OptiPoint využívají rychlost světla pro nízkou odezvu 0,2 ms a nulové zpoždění. Klávesy Double shot PBT vynikají dlouhou životností 100 milionu stisknutí.

 

Nové klávesnice Apex 9 TKL a Mini obdrží optické spínače

 

Dostupnost a cena

Nové klávesnice SteelSeries Apex 9 TKL a Apex 9 Mini jsou celosvětové dostupné prostřednictvím www.SteelSeries.com nebo u lokálních prodejců za ceny:

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama