Nová klávesnice SteelSeries Apex Pro Mini v klasické i bezdrátové variantě
Hardware Článek Nová klávesnice SteelSeries Apex Pro Mini v klasické i bezdrátové variantě

Nová klávesnice SteelSeries Apex Pro Mini v klasické i bezdrátové variantě

David Jiránek

David Jiránek

22. 6. 2022 14:11

Ušetřete si místo pro myš s novou klávesnicí od SteelSeries.

Reklama

Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí na trh modely Apex Pro Mini a Apex Pro Mini Wireless. Nejnovější přírůstky do portfolia hojně oceňované řady klávesnic Apex se vyznačuji malým provedením, důrazem na rychlost a co nejlepší přizpůsobitelností. Vlastní spínače OmniPoint 2.0 v kompaktním 60% layoutu zajišťují 11x rychlejší odezvu, 10x rychlejší aktivaci kláves a nabídnou 2x delší životnost v porovnání s klasickými mechanickými spínači.

Roku 2019 se SteelSeries rozhodla poskytnout všem hráčům lepší kontrolu nad klávesnicemi. Ať už se ji rozhodnou použít pro jakékoli odvětví, herní, či jiné, Apex Pro je nejpřizpůsobitelnější klávesnicí s nejrychlejšími spínači. Původní spínače OmniPoint přinesly plně nastavitelnou aktivaci kláves, což představovalo největší skok v inovacích herních klávesnic od vytvoření prvních mechanických spínačů, a nově umožnily uživatelům zvolit si mezi hlubokým stiskem, nebo jen letmým dotykem.

 

Nová klávesnice SteelSeries Apex Pro Mini v klasické i bezdrátové variantě

 

Kromě kompaktního provedení se vylepšení dočkaly právě spínače OmniPoint, nyní ve verzi 2.0, pracující v rozmezí 0,2 mm až 3,8 mm, která dává možnost nastavení aktivace kláves ve 37 úrovních a poskytuje ještě rychlejší odezvu a aktivaci, resp. maximální přizpůsobitelnost. Hraniční hodnota 0,2 mm nabízí dobu odezvy 0,54 ms.

Spínače OmniPoint 2.0 dále nabízí tzv. Dual Action, funkci umožňující naprogramovat dvě akce na jednu klávesu a provádět tak různé kombinace, jako je volba granátu a jeho hod jediným stiskem klávesy.

Oblíbená a oceňovaná řada klávesnic Apex nabízí nové kompaktní provedení, díky kterému uvolňuje místo na stole pro výraznější pohybový rádius myši, a přitom si zachovává plnou funkčnost. Nové klávesnice mají ideální velikost, jsou vhodné k přenosu v batohu například na cesty na esportové turnaje, LAN párty nebo pro ty, kteří míří na internát nebo kolej.

 

Nová klávesnice SteelSeries Apex Pro Mini v klasické i bezdrátové variantě

 

Apex Pro Mini Wireless

Bezdrátová technologie Quantum 2.0 zajišťuje hraní a práci bez zpoždění a umožňuje duální připojení přes 2,4GHz síť ideální pro herní využití a přes Bluetooth, a to kdekoli na cestách. Spínače OmniPoint 2.0 jsou dimenzovány na 100 milionu kliknutí a využívají unikátní klávesy, tzv. Double Shot PBT, které taktéž poskytují bezkonkurenční odolnost. Hráč „Karrigan“ z týmu FaZe se 23. května 2022 stal prvním profesionálním hráčem, který vyhrál turnaj CS:GO Major s bezdrátovou klávesnicí Apex Pro Mini Wireless.

Apex Pro Mini

Vlastní všechna již zmíněná vylepšení, včetně OmniPoint 2.0. Stejně jako bezdrátová verze je vyhotovena z kvalitního leteckého hliníku a lze ji nastavit do třech poloh pomocí flexibilních nožek. Připojení je zajištěno odpojitelným USB-C opleteným kabelem.

Nové klávesnice SteelSeries Apex Pro Mini a SteelSeries Apex Pro Mini Wireless jsou celosvětové dostupné prostřednictvím www.SteelSeries.com nebo u lokálních prodejců za ceny:

  • Apex Pro Mini Wireless - 259,99 euro
  • Apex Pro Mini - 199,99 euro
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama