NEOFRAG se loučí s Majorem, OG neobstáli proti Vitality
Esport CS:GO Článek NEOFRAG se loučí s Majorem, OG neobstáli proti Vitality

NEOFRAG se loučí s Majorem, OG neobstáli proti Vitality

Michael Douša

Michael Douša

4. 11. 2022 15:03

I přesto, že český ostrostřelec ukázal parádní výkon, na ZywOoa to nestačilo

Reklama
I přesto, že český ostrostřelec ukázal parádní výkon, na Mathieu "ZywOo" Herbauta to nestačilo.

 Tak blízko a přitom tak daleko. Nebýt jediného pokaženého kola, dočítali byste se nyní o fantastické eliminaci Vitality, týmu ze světové špičky, právě mladou sestavou OG, v níž zazářil Adam "NEOFRAG" Zouhar. OG se i přes náskok nepovedlo dotáhnout první mapu do konce ještě před přesčasem, což se jim nakonec stalo osudným. Na druhé mapě totiž ukázali opravdu vynikající CS a Vitality roznesli na kopytech, to jim ale Vitality zase hezky vrátili na třetí mapě. 

Ačkoliv tedy jediný český reprezentant končí na Majoru před branami Legends Stage, není na místě truchlit. České CS nyní zažilo svůj opětovný průlom, když jsme na Majoru mohli vidět i českého zástupce a můžeme doufat, že se stejná situace bude opakovat i na Majoru pařížském, tentokrát již v režii BLASTu. Navíc, jak se ukázalo právě na Majoru, OG mají ještě co dohánět. 

Mezinárodní mix sice zvládl ukořistit si dvě vítězství, že by to ale bylo proti zvláště vznešeným oponentům, to se úplně říct nedá. Výhry proti Grayhound a IHC, týmům, které papírově jsou na úplně jiné (a to tedy horší) lize, tak nepřináší tolik radosti a hlavně nevyžadují takovou úroveň, jako zápasy proti fnatic, FURIA či Vitality. Ač se ale jednalo o prohry, vždycky to bylo pěkně těsné - na tom se dá stavět. 

Tenhle příběh má ještě další dobrou zprávu, a tou jest, že NEOFRAG umí zazářit, když je to potřeba. Zatímco v SINNERS měl hvězdnou roli na denním pořádku, od jeho příchodu do OG se situace trochu pozměnila a není tak pravidlem, že bychom u něj viděli nějaký velmi dobrý rating. Konkurovat ale ZywOovi? To se nepovede jen tak někomu. Nezbývá tak nic než říct "Adame, díky!" a fandit příště o to víc.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama