Návrat komunitního turnaje v Overwatch 2 o 2 500 Kč!
Esport Overwatch 2 (PC) Článek Návrat komunitního turnaje v Overwatch 2 o 2 500 Kč!

Návrat komunitního turnaje v Overwatch 2 o 2 500 Kč!

Peter Šupák

Peter Šupák

15. 5. 2023 18:26

Komunitní turnaj ve hře Overwatch 2 hlásí návrat!

Reklama

Komunitní turnaj ve hře Overwatch 2 hlásí návrat! Grunex Community Overwatch Cup #2 proběhne 4. června formou jednodenního turnaje, kde si nejlepší týmy odnesou krásný prizepool ve výši 2 500 korun

Nepromarni svou šanci!

Grunex Community Overwatch Cup #2 vznikl jako komunitní turnaj, těšit se tak můžete na jeden nabitý den plný zápasů. Turnaj proběhne formou single-elimination, přičemž na konci oceníme nejlepší 2 týmy, a to celkovým prize poolem ve výši 2 500 korun.

Komunitní turnaj se odehraje 4. června, registrovat se můžeš už nyní! K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla pro turnaj: ZDE

Ukaž svou sílu!

Pro hráče přichází unikátní šance zúčastnit se už druhého Overwatch 2 turnaje na naší CZ/SK scéně – není tedy nač čekat. Sestav svůj legendární tým, přihlaš se do našeho komunitního turnaje a už 4. června si dojdi pro krásnou výhru!

This competition is not affiliated with or sponsored by BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC.  Tato soutěž není nijak spojena ani sponzorována společností BLIZZARD ENTERTAINMENT, INC. 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama