NaVi ukončili kosovskou show, play-off ale ještě nemají jisté
Esport CS:GO Článek NaVi ukončili kosovskou show, play-off ale ještě nemají jisté

NaVi ukončili kosovskou show, play-off ale ještě nemají jisté

Michael Douša

Michael Douša

7. 11. 2022 19:04

Bad News Eagles dostali špatné zprávy a i přes fantastické výkony na Majoru končí

Reklama
Bad News Eagles dostali špatné zprávy a i přes fantastické výkony na Majoru končí.

 Bad News Eagles se opět povedlo něco, co někdo nečekal. I přesto, že jsme o nich od posledního Majoru moc neslyšeli, opět to dokázali. I přesto, že nemají vlastní organizaci a po turnajích jezdí na vlastní triko jako parta kamarádů a i přesto, že snad nikdy nebyli favority, dostali se až na pokraj kvalifikace do play-off IEM majoru v Riu.

Tři vítězství k nula prohrám v Challengers Stage a jedna výhra v Legends Stage. Tak by se výkon kosovských střelců určitě dal shrnout, ale opravdu to nepoukazuje na absurditu celé situace. Bad News Eagles mají relativně průměrné výsledky mimo Majory. Na ESL Challenger skončili čtvrtí, na Elisa pátí až osmí, na pouhé kvalifikaci na Flow FiReLeague skončili čtvrtí. To nejsou výsledky, které vás jen tak dostanou do Legends Stage.

A nejenže BNE tohle všechno potřeli a do Legends Stage se probojovali, ale ještě k tomu se jim povedlo totálně ztrapnit současné světové jedničky, poslední Major šampiony, FaZe Clan. Konečnou stopku jim ale uštědřili až velcí rivalové FaZe, tedy Natus Vincere.

NaVi ukončili kosovskou show, play-off ale ještě nemají jisté

Jednalo se ovšem už o relativně rychlou stopku. Alexandr "s1mple" Kostyljev vystavil BNE celkem jednoduchý účet, který se v praxi ukázal jako rating 1,72 pro ukrajinského střelce. Bad News Eagles nejspíše svou volbu mapy Ancient budou proklínat dlouho, vzhledem k tomu, že na této mapě jim NaVi uštědřili bolestivou prohru 16-3, ale asi nad tím nebudou přemýšlet moc dlouho. S největší pravděpodobností by dostali podobnou sodu i na jiných mapách, jak vidno na Nuku, kde se BNE nepovedlo ani překročit hranici dvojciferného skore. 

Příběh NaVi v Legends Stage ale ještě pořád nekončí. I přesto, že si uhráli dvě výhry za sebou, nyní si stojí na skore 2-2, což znamená, že se pustí do bolavého eliminačního zápasu, který rozhodne, kdo jde do play-off a kdo letí domů. To ale zjistíme už brzy. 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama