Modeři přidali VR podporu druhé epizody Half-Life 2. Hra je nyní kompletně hratelná ve VR
Gaming Článek Modeři přidali VR podporu druhé epizody Half-Life 2. Hra je nyní kompletně hratelná ve VR

Modeři přidali VR podporu druhé epizody Half-Life 2. Hra je nyní kompletně hratelná ve VR

Jarmil Černý

Jarmil Černý

7. 4. 2023 15:32

Nadaní modeři z týmu Source VR Mod Team přichází s VR podporou druhé epizody legendární hry Half-Life 2.

Reklama

Nadaní modeři z týmu Source VR Mod Team přichází s VR podporou druhé epizody legendární hry Half-Life 2, ta je nyní kompletně hratelná ve VR. Základní hra se dočkala podpory už v září roku 2022, první epizoda poté následující rok v březnu. Netrvalo to ani měsíc a modeři přichází s podporou druhé epizody.

Mód si moudře vypůjčil prvky kvality života ze hry Half-Life: Alyx, přičemž informace z HUD se zobrazují na vašem zápěstí a přítomný je také podobný systém výběru zbraní, který vám umožní vyvolat holografické menu ve stylu Dead-Space.

Mód by měl být kompatibilní s Valve Index, HTC Vive, a Oculus Rift a hru byste si měli být schopní užít od začátku do konce. Už v beta verzi jej vyzkoušel jeden z redaktorů portálu pcgamer.com„Je také působivé, jak dobře Half-Life 2 přechází do VR. Očekával jsem, že některé kapitoly, jako je Water Hazard, budou na hranici hratelnosti, a to kvůli rychlosti, jakou se pohybujete, a způsobu ovládání vznášedla při běžném hraní. Ale díky velmi plynulé schopnosti pohybu  v Half-Life 2 je hra překvapivě snadná na ovládání a tým moderů odvedl dobrou práci při přizpůsobení schématu ovládání pro vozidla.“ 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama