Místo Call of Duty bude dělat NFT. Prezident Activision Blizzard odchází k tvůrcům Bored Ape Yacht Club
Gaming Článek Místo Call of Duty bude dělat NFT. Prezident Activision Blizzard odchází k tvůrcům Bored Ape Yacht Club

Místo Call of Duty bude dělat NFT. Prezident Activision Blizzard odchází k tvůrcům Bored Ape Yacht Club

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 12. 2022 05:10

Daniel Alegre možná bude definovat budoucnost Web3 Gamingu.

Reklama

Activision Blizzard se od počátku tohoto roku pravidelně objevuje nejen v našich novinkách, a to především kvůli stále plánované akvizici ze strany Microsoftu. Tentokrát se zpráva týká zajímavé změny ve vedení, ze studia totiž odchází prezident a COO Daniel Alegre, jehož dohoda končí na konci března.

Tato zpráva se objevila včera s tím, že Daniel Alegre pouze řekl, že jde za novou příležitostí. Magazín Bloomberg následně odhalil, že se Alegre rozhodl připojit do společnosti Yuga Labs – pro mnohé známé jméno, jelikož jde o tvůrce jedněch z největších NFT na světě.

Přesněji má Yuga Labs na svědomí Bored Ape Yacht Club, Cryptopunks či Otherside. Zprávu nakonec potvrdil jak Alegre, tak samotná firma, do které prezident přejde. Alegre by zde měl zastoupit roli CEO. Důvod tohoto velkého kroku není známý – hráči spekulují, zdali se Alegre chce vyhnout dalším problémům okolo chystané akvizice, nebo zdali Yuga Labs nabídlo nabídku, která nešla odmítnout, a společně budou tvořit budoucnost Web3 gamingu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama