Minecraft míří na Netflix. Kostky dostanou nezvyklou podobu
i Zdroj: Microsoft
Zábava Minecraft Článek Minecraft míří na Netflix. Kostky dostanou nezvyklou podobu

Minecraft míří na Netflix. Kostky dostanou nezvyklou podobu

Josef Ventrča

Josef Ventrča

31. 5. 2024 10:30

Netflix potvrdil animovaný seriál Minecraft. Na televizním díle pracuje i Mojang. První informace jsou zatím velmi strohé.

Reklama

Animovaný seriál Minecraft je aktuálně v přípravě. O novinku se podělila streamovací platforma Netflix na svých sociálních sítích. Její zástupci rovněž sdělili, že na vývoji se podílí i studio Mojang, které stojí za vznikem populární sandboxové hry. Tato informace může být dobrou zprávou pro fanoušky.

Seriálová Duna se ukazuje v prvním traileru
i Zdroj: HBO

Seriálová Duna se ukazuje v prvním traileru

Vyšel první trailer na seriálový prequel Duna: Proroctví. Bude se věnovat vzniku sesterstva Bene Gesserit. Premiéra byla…

17. 5. 2024 16:35

V krátké ukázce pravděpodobně nejsou žádné záběry přímo z animované série, kromě snad všemi hráči známého Creepera, který se mihne v úvodu videa. Ten poté exploduje a následně dojde k odhalení loga Netflixu. Zatím žádná ze společností podílející se na tvorbě seriálu nesdělila bližší informace k postavím ani ději. 

Rovněž není známé datum vydání, vyjma zmínky, že by to mělo být brzy. Proto je možné, že v blízké době dojde na odhalení dalších trailerů.

Fanoušci se mohou těšit i na filmovou adaptaci hry Minecraft, která momentálně taky vzniká. V tomto případě však čekající příznivci znají víc detailů. Například je potvrzené, že mezi herci bude Jack Black, který má ztvárnit postavu Steva. Snímek má být v kinech od 4. dubna 2025.

Server Insider Gaming však upozornil, že produkce se potýkala s častými prodlevami, a tak je datum vydání zatím nutné brát s rezervou. Zahraniční novináři dále taky připomněli, že Netflix pracuje i na jiných adaptací videoher, jako jsou Among Us, League of Legend, Cyberpunk 2077 nebo Castlevania.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama