MGFitman překvapil: Chystám se skončit se streamováním
i Zdroj: Vláďa Kadlec, volně k užití
Novinka MGFitman překvapil: Chystám se skončit se streamováním

MGFitman překvapil: Chystám se skončit se streamováním

Jarmil Černý

Jarmil Černý

MGFitman v průběhu rozhovoru nastínil, kdy hodlá opustit Kick a skončit se streamováním.

Reklama

Český streamer a tvůrce obsahu Martin Gabko vystupující pod přezdívkou MGFitman byl prozatím posledním hostem podcastu Vládi Kadlece, kterého můžeme znát například jako nového moderátora organizace Clash MMA. V průběhu zhruba hodinu a půl dlouhého videa na YouTube padlo několik zajímavých otázek, přičemž se diskuze postupně dostala až ke streamování.

MGFitman již několik let aktivně streamuje na platformě Kick, kde vydělává prostřednictvím subů, donatů, ale i tím, že zkrátka streamuje pro dost tučnou komunitu. Jeho streamy sledují tisíce lidí, především pak v moment, kdy probíhají akce Clashe (české bojové organizace určené pro influencery, streamery a známé osobnosti), často pak zapne nějakou hru nebo dělá dnes populární reakce. 

MGFitman rozdával donaty a suby streamerům s 0 sledujícími, jak reagovali?
i Zdroj: Martin Gabko, volně k užití

MGFitman rozdával donaty a suby streamerům s 0 sledujícími, jak reagovali?

MGFitman chtěl udělat radost doposud neznámým streamerům, kteří měli minimálně sledujících. Poslal stovky korun a sledoval jejich reakce.

Nicméně v průběhu vzájemné diskuze MGFitman překvapil a řekl: “Už nemám takovej ten goal streamovat celej život. Já už se snažím ubírat trošku i jiným směrem. Víš, že už jako vidím… ten stream byl fajn, ale už je to takový vyčerpávající, streamuju skoro každej den a už je to fakt takový jako vyčerpávající. Ještě několik let budu streamovat, pět let si myslim, že ještě jsem schopnej streamovat.

Uvedl však, že tvůrcem obsahu chce zůstat i nadále a chce se věnovat například natáčením vlogů. Na celý rozhovor se můžete podívat níže, jestli si ale chcete poslechnout jen tuto jednu část, mrkněte na čas 46:40.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama