Major v Číně se stává realitou, má se odehrát příští rok!
i Zdroj: https://x.com/PWRDEsports/status/1723678002087973061?s=20
Esport CS 2 Článek Major v Číně se stává realitou, má se odehrát příští rok!

Major v Číně se stává realitou, má se odehrát příští rok!

Pavla Doušová

Pavla Doušová

12. 11. 2023 16:11

Organizace Perfect World Esports oznámila konání Šanghajského Majoru na posledním dni CS Asia Championships. Odehrát by se měl v prosinci příštího roku, byl by to tak první Major odehrávající se v čtvrté největší zemi světa, Číně.

Reklama

Čínská organizace Perfect World Esports dnes na twitter.com oznámila, že bude pořádat a organizovat druhý Major v Counter-strike 2 ve spolupráci s PGL a to v Šanghaji v Číně. Major by se dle plánů měl odehrávat v prosinci 2024.

Už v létě letošního roku byly spekulace, že Valve chtějí pořádat druhý Major příštího roku v Šanghaji. Ve stejné době vznikly domněnky, že kvalifikace na tento event by měly být koncem října 2024 a samotný Major by se měl konat v první polovině. Nic z toho zatím ale není potvrzeno samotnými organizátory, bližší informace se k nám budou dostávat postupem času s blížícím se eventem. 

Perfect Worlds Esports v Číně působí roky, jsou to přímými partnery Valve a od jejich vzniku organizovali mnoho eventů. V poslední době například online Perfect World Arena Premier event nebo právě ukončená LANka CS Asia Championships, kterou vyhráli FaZe. 

Poslední dosavadní Major se odehrál v Paříži pod správou BLAST.tv a po dlouhých, napínavých soubojích se do Play-off dostala i taková jména jako Apeks či GamerLegion. Ti nakonec ve finále podlehli francouzským Vitality. Šanghajský Major je ale zatím ve hvězdách, co se týče účastníků a toho, jak skončí. Co si o tomto kroku Valve myslíte vy?

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama