m0NESY hlásí: "Příště budu ještě divočejší, tentokrát jsem byl trochu pod tlakem"
Esport CS:GO Článek m0NESY hlásí: "Příště budu ještě divočejší, tentokrát jsem byl trochu pod tlakem"

m0NESY hlásí: "Příště budu ještě divočejší, tentokrát jsem byl trochu pod tlakem"

Michael Douša

Michael Douša

18. 12. 2022 19:47

MVP šampionátu BLAST Premier World Final má sebevědomí na rozdávání.

Reklama
MVP šampionátu BLAST Premier World Final má sebevědomí na rozdávání.

Ilja "m0NESY" Osipov je zaslouženým nejlepším hráčem BLAST Premier World Final, turnaje, kde si jeho tým G2 odnáší svou první trofej a s ní i 500 tisíc dolarů. M0NESY se kromě medaile pro MVP může pyšnit také tím, že je nejmladší hráč na světě, který toto ocenění dostal, navíc jediný hráč pod 18, který toto ocenění dostal na takto velkém turnaji.

Když se ho oceňující organizace HLTV v rozhovoru zeptala, co to pro něj znamená, nešetřil chválou na své spoluhráče. "Znamená to pro mě to, že mi s tím pomohli moji spoluhráči. Jasně, je to taky o mně, ale také o všech hráčích okolo od doby, co jsem do tohoto týmu vstoupil. Učil jsem se hodně od NiKa, huNtera, HooXiho, jks, XTQZZZ i když už s námi není, Swaniho, všech v týmu a také lidí z managementu. Oni všichni mi s tímhle pomohli, to zaprvé."

"A zadruhé, chci říct, že já zvládnu ještě lepší věci. Ve finále jsem byl trochu pod tlakem, ale příště budu ještě divočejší," varuje ruský talent. Nejvíce chvály ale směřoval za kapitánem Rasmusem "HooXi" Nielsenem.

"První, kdo odvedl strašně velkou práci, je HooXi. Strašně dře a ukázalo se, že společně můžeme dokázat velké věci. [...] Bylo pro něj strašně důležité tady vyhrát, když jsme se dostali do Abu Zabí, kvůli své osobní tragédii se necítil dobře, takže jsme se mu snažili pomoct na serveru i mimo něj. Tuhle výhru opravdu chtěl, cítil jsem to, a cítil jsem, že vyhrajeme, jestli bude hrát tak jako běžně," okomentoval svého kapitána m0NESY.

 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama