Koho uvidíme v nejvyšší severoamerické soutěží?
Nadcházející pátek odstartuje severoamerická League Championship Series a opět se všem fanouškům naskytne možnost sledovat své oblíbené týmy v napjatém souboji o prvenství v jarní části soutěže. Vedle zaběhnutých organizací se představí úplný nováček, FlyQuest eSports a po přestávce se vrací i Team Dignitas. Všech deset týmů potvrdilo startovací soupisky a vy si je můžete právě teď prohlédnout.
6. a 1. místo v jarní a letní části NA LCS 2016.
- TOP - Kevin "Hauntzer" Yarnell
- JNG - Dennis "Svenskeren" Johnsen
- MID - Søren "Bjergsen" Bjerg
- ADC - Jason "WildTurtle" Tran
- SUP - Vincent "Biofrost" Wang
Náhradníci:
- ADC - "Hi Im Gosu"
- SUP - Richard "Valkrin" Royer
2. a 4. místo v jarní a letní části NA LCS 2016.
- TOP - Darshan "Darshan" Upadhyaha
- JNG - Jake "Xmithie" Puchero
- MID - Choi"HuHi" Jae-hyun
- ADC - Trevor "Stixxay" Hayes
- SUP - Zaqueri "Aphromoo" Black
Náhradníci:
- MID - George "HotshotGG" Georgallidis
3. místo v jarní i letní části NA LCS 2016.
- TOP - Jung "Impact" Eon-yeong
- JNG - Juan "Contractz" Garcia
- MID - Nicolaj "Jensen" Jensen
- ADC - Zachary "Sneaky" Scuderi
- SUP - Andy "Smoothie" Ta
Náhradníci:
- TOP - Jeon "Ray" Ji-won
- JNG - William "Meteos" Hartman
- SUP - Michael "BanyFuFuu" Kurylo
1. a 2. místo v jarní a letní části NA LCS 2016.
- TOP - Lee "Flame" Ho-jong
- JNG - Joshua "Dardoch" Hartnett
- MID - Eugene "Pobelter" Justice Park
- ADC - Li "Cody" Yu Sun
- SUP - Kim "Olleh" Joo-sung
Náhradníci:
- ADC - Jose "Jummychu" Borromeo
8. místo v letní části NA LCS 2016.
- TOP - Derek "zig" Shao
- JNG - Rami "Inori" Charagh
- MID - Ryu "Ryu" Sang-wook
- ADC - No "Arrow" Dong-hyeon
- SUP - Adrian "Adrian" Ma
Náhradníci:
- MID - Choi "Pirean" Jun-Sik
7. a 10. místo v jarní a letní části NA LCS 2016.
- TOP - Jang "Looper" Hyeong-seok
- JNG - Matthew "Akaadian" Higginbotham
- MID - Henrik "Froggen" Hansen
- ADC - Yuri "Keith" Jew
- SUP - Austin "Gate" Yu
4. a 5. místo v jarní a letní části NA LCS 2016.
- TOP - Samson "Lourlo" Jackson
- JNG - Kim "Reignover" Ui-jin
- MID - Grayson "Goldenglue" Gilmer
- ADC - Chae "Piglet" Gwang-jin
- SUP - Matt "Matt" Elento
Náhradníci:
- JNG - Lyonel "Arcsecond" Pfaender
- MID - Austin "LiNK" Shin
Nákup challenger týmu C9, který se úspěšně kvalifikoval do jarní části NA LCS 2017.
- TOP - An "Balls" Le
- JNG - Galen "Moon" Holgate
- MID - Hai "Hai" Lam
- ADC - Johnny "Altec" Ru
- SUP - Daerek "LemonNation" Hart
Náhradníci:
- MID - Michael "bigfatlp" Tang
- SUP - Maria "Remilia" Creveling
10. místo v jarní části NA LCS 2016.
- TOP - Kim "Ssumday" Chan-ho
- JNG - Lee "Chaser" Sang-hyun
- MID - Jang "Keane" Lae-young
- ADC - Benjamin "LOD" deMunck
- SUP - Alex "Xpecial" Chu
Náhradníci:
- TOP - Cristian "Cris" Rosales
- JNG - Lee "Shrimp" Byeong-hoon
- SUP - William "Stunt" Chen
6. místo v letní části NA LCS 2016.
- TOP - Shin "Seraph" Woo-yeong
- JNG - Nam "lira" Tae-yoo
- MID - Noh "Ninja" Geon-woo
- ADC - Apollo "Apollo" Price
- SUP - Nickolas "Hakuho" Surgent
Náhradníci:
- JNG - Kim "Procxin" Seyoung
- MID - Alexey "Alex Ich" Ichetovkin
- ADC - Zach "Nientonsoh" Malhas