LEGENDS! MOUZ a BNE slaví, domácí fanoušci truchlí
Esport CS:GO Článek LEGENDS! MOUZ a BNE slaví, domácí fanoušci truchlí

LEGENDS! MOUZ a BNE slaví, domácí fanoušci truchlí

Michael Douša

Michael Douša

2. 11. 2022 12:08

MOUZ se slovenskou reprezentací prošli do Legends Stage s čistým štítem

Reklama
MOUZ se slovenskou reprezentací prošli do Legends Stage s čistým štítem.

Tři zápasy, tři vítězství, jediná vstupenka do Legends Stage. Nic víc MOUZ nepotřebovali. Mladičká sestava s neuvěřitelným zápalem dokázala něco neskutečného. Každý jeden hráč se poprvé v životě podívá na Legends Stage a ukáže světu, že na věku opravdu nezáleží. 

MOUZ neměli opravdu jednoduchý začátek roku - měli na triku velmi turbulentní období plné změn v sestavě a zvratů, ještě k tomu nepříliš přesvědčivých výsledků. První velkou vlaštovkou pro německou organizaci tvořil jejich domácí turnaj IEM Cologne, kde se kluci v červených dresech probojovali do play-off a ukázali světu opravdu parádní CS. Pak stačila jedna změna a najednou jsou v Legends Stage na Majoru.

Všichni Slováci moc dobře ví, komu za tenhle skvělý výkon MOUZ vděčí, samozřejmě Davidu "frozen" Čerňanskému, který si proti fnatic vystřílel rating 1,29 - nejvyšší na serveru, jen těsně následovaný Ádámem "torzsi" Torzsásem a Dorianem "xertioN" Bermanem, kteří mu hrdě sekundovali. 

@_badnewseagles ARE GOING TO THE LEGENDS STAGE!!!#IEM pic.twitter.com/tIg04Z8jhz

— IMPERIAL VS CLOUD9  (@ESLCS) November 1, 2022

Podobný výsledek včera ale čekal i na Bad News Eagles, kosovský tým bez vlastní organizace, který na druhém Majoru v řadě obrovsky překvapil. I oni si prostříleli cestu do Legends Stage bez jediné prohry, ba co víc, dokonce i bez jediné prohrané mapy.

Na domácí fanoušky ale čekalo smutnění. Prvními dvěma vypadnuvšími týmy nebyly žádné jiné než 00Nation a Imperial, mezi nimiž se nastřádalo hned pět brazilských Major šampionů. Brazilské naděje ale ještě nejsou na dně, v Challengers Stage pořád mají své domácí FURIA, kteří na tom nejsou vůbec špatně. 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama