Riot mění strategii.
Vidíme to všude. Do Not Yet gangu patří i přes celkem dlouhé trvání uzavřené bety Valorantu stále velké množství hráčů. Padání klíčů je náhodné, a tak i diváci, kteří měli u určitých streamerů nakoukány desítky i stovky hodin, nemuseli svůj klíč dostat.
Riot totiž zavedl novinku, klíče vám mohou padnout u všech streamerů, kteří budou streamovat Valorant. Streamer si tuto možnost musí zapnout, nic víc ale není potřeba. Hráči tak nebudou nuceni koukat na streamery, na které by jinak nekoukali, a v průběhu sledování pak mohou dostat klíč. Zároveň Riot potvrzuje, že klíče padají i když jste offline, rozhoduje pouze to, jestli máte nakoukáno více než 2 hodiny.
Kromě toho pak Riot prošel „několik tisíc nejaktivnějších Valorant diváků“ a manuálně jim klíče poskytl. Je tedy šance, že pokud jste měli nakoukáno skutečně hodně hodin, účastnili se v chatu a byli aktivní, klíč vám doručí osobně někdo z Riotu. A pokud ani tak klíč nemáte, nemusíte se bát. Klíče budou padat ještě hodně dlouho, svou šanci tak dostane ještě spousta z vás.