Jirka Král se před 7 lety rozloučil s kariérou youtubera dokumentem "Byl jsem youtuber". Před pár dny však došlo ke změně názvu na základě pořadu Na Lovu.
Jirka Král, bývalý youtuber a momentálně i otec před sedmi lety vydal dokument o jeho cestě na YouTube s názvem "Byl jsem youtuber", nyní je ovšem název videa/dokumentu jiný, co tomu předcházelo? Jirka Král vydal krátké video na svůj Instagram a TikTok s jasnou zprávou. Video nesoucí název "Byl jsem youtuber" přejmenoval na mírně kontroverznější “Už mám vyděláno”.
Jak je na videích vidět, Jirka Král si pustil televizní soutěž “Na Lovu”, kde byla otázka mířená na jeho osobu, konktrétně na jméno samozvaného poslední videa/dokumentu. Jirka na to reagoval a video po dlouhých letech přejmenoval, mimochodem, zhruba hodinové video má dnes už více než 4,1 milionu zhlédnutí.
Jirka dnes pracuje ve vlastní agentuře, kde spolupracuje s velkými komerčními značkami a v poslední době jej stále častěji můžeme vídat dnes v populárních podcastech.