Jarní sezona Grunex Masters právě začíná!
Esport PUBG Článek Jarní sezona Grunex Masters právě začíná!

Jarní sezona Grunex Masters právě začíná!

Nicolas Heller

Nicolas Heller

11. 2. 2022 14:54

Jarní sezona roku 2022 turnaje Grunex Masters ve hře PUBG právě začíná!

Reklama

Nový rok, nové výzvy! Grunex PUBG Masters tě tentokrát dostane mezi profíky. Jarní sezona nabídne pořádnou nálož turnajů vysílaných na Spajkkově twitch kanáleprizepool 100 000 Kč a vstupenku do Evropy. Registrace do prvních kvalifikací se otevírají právě teď! Grunex PUBG Masters ti přináší herní monitory LG UltraGearSteelSeries a CZC.Gaming.

Turnajem tě provede Spajkk na svém twitch kanále

Všechny turnaje, včetně kvalifikací, můžeš sledovat živě u Spajkka! Právě Spajkk a Divine tě provedou celým Grunex Masters a to od samotných kvalifikací až po velké Grand Finále.

Baví tě streamy ze studia? Přidáváme další!

Původní dva finálové dny se mění ve třídenní Grand Finále. Zápasy nabité tou nejlepší akcí u nás ti nabídneme z Grunex studia!

Jak se zúčastnit Grunex PUBG Masters?

Možností naskočit do kvalifikace Grunex Masters budeš mít hned 6. Ale pozor! V kvalifikacích je vždy třeba nasbírat co nejvíce bodů do kvalifikačního žebříčku, čím více kvalifikací se zúčastníš, tím větší máš teoretickou šanci na postup. Kvalifikace budou rozděleny do dvou po sobě jdoucích cyklů - STAGE I a STAGE II. Každý cyklus obsahuje tři kvalifikační dny. Nejlepších 16 týmů z kvalifikačních dnů daného cyklu postupují do dvoudenního finále. Tam se utkají o 8 míst v Grand Finále.

STAGE I - kvalifikace

STAGE II - kvalifikace

Formát turnaje

Dvě fáze, šest kvalifikací, dvě finále, jedno Grand Finále. Tak bude vypadat jarní sezona. Kompletní formát najdeš na hlavní stránce turnaje.

This competition is not in any way affiliated with Krafton, Inc.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama