Hráč Rhetam dohrál Fallout New Vegas na nejvyšší obtížnost jen s boxerskými rukavicemi
Zajímavosti Článek Hráč Rhetam dohrál Fallout New Vegas na nejvyšší obtížnost jen s boxerskými rukavicemi

Hráč Rhetam dohrál Fallout New Vegas na nejvyšší obtížnost jen s boxerskými rukavicemi

Tabi

Tabi

15. 7. 2018 12:43

Dohrát hru na nejvyšší obtížnost a jen s boxerskými rukavicemi je správná výzva.

Reklama

Youtuber Rhetam je opravdový hardcore hráč. Na svém skromném kanále s téměř dvěmi tisíci odběrateli natáčí série z všemožnýh her. To by nebylo ničím výjímečné, kdyby si ale při hraní těchto her nenastolil přísné a tvrdé podmínky. U jedné takové série ze hry Fallout New Vegas se Rhetam rozhodl, že ji kompletně dohraje bez jakéhokoliv úmrtí a zabití, na nejvyšší obtížnost s Hardcore a Permadeath módem (smrt je doslova konec hry) a jako třešničkou na dortu, celou hru projel pouze s boxerskými rukavicemi.

Se sérií začal loni v březnu a celou ji dokončil v úterý 10.7., kdy se mu podařilo dokončit i poslední vedlejší úkoly. Obdivuhodné jak se mu to vše podařilo. Rhetam prozradil, že u některých úkolů, kde opravdu musel někoho zabít to vyřešil jednoduše tak, že je nalákal k nejbližším spojeneckým NPC a ti to vyřešili za něj. Celou hru pak dokončil se skillem "Boj bez zbraně" na levelu 100. 

Rhetam ale nezahálí a už teď má rozjetou sérii, kde prochází Fallout 4 nebo Dark Souls 3 bez brnění a zbraně. Klobouk dolů před takovým výkonem!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama